Yardım PC Mavi Ekran Veriyor

EmirTopG

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
merhaba durduk yere ekran dondu ve bende ctrl windows alt + yaptim ekran karti icin sonra kapandi bidaha acilmadi acilincada mavi ekran verdi sistem geri yukledim sonrada dondu bidaha simdide yine mavi ekran verip onarım bölümü geldi ne yapabilirim

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
dosyaları dogrulayın ve parcalar nedir

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
PC açılıyorsa minidump dosyasını paylaşabilir misiniz ?

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
bide tekrardan ekran kartı güncellemesi ve bios güncellemesini yapın varsa bilgisayarı yeni aldıysanız bile güncellenmis olarak gelmiyor. yaptıktan sonra olmazsa son care format

KS

EmirTopG

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
bide tekrardan ekran kartı güncellemesi ve bios güncellemesini yapın varsa bilgisayarı yeni aldıysanız bile güncellenmis olarak gelmiyor. yaptıktan sonra olmazsa son care format
bilgisayar açılmadan nasıl yapabilirim cok birşey bilmiyorumda

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
ya tamamda bunlar googlea girip yapıyorlar bende bilgisayar açılmıyor o yüzden yapamıyorum
bios pilini cıkartırmısınız tekrar öyle bi acmayı deneyin olmazsa en yakın ve güvenilir bir bilgisayarcıya götürün

KS

EmirTopG

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
bios pilini cıkartırmısınız tekrar öyle bi acmayı deneyin olmazsa en yakın ve güvenilir bir bilgisayarcıya götü

bios pilini cıkartırmısınız tekrar öyle bi acmayı deneyin olmazsa en yakın ve güvenilir bir bilgisayarcıya götürün
ya bisey soylicemde ben siparis ettigimde geldiginde kasa falan bi tık vurulmus kargoda acaba ssd zarar gördüğü icin olabilirmi

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
nasıl attın kanka sen
telefondan flash belleğe windows yükleyebilirsin yada bi bilgisayarcıya götürüp hem kontrol edebilirsin hemde format atırırsin ve isterseniz aldıgınız yere yazın böyle sorun oluyrsa

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri