Pc ve cihazlar için regülatör onerisi

Kılıç Ercan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar elektrik akımı dalgalanmalarindan bilgisayarimi korumak icin bir tane regülatör almayi düşünüyorum ancak hangi marka hangi watt almaliyim tam bir bilgim yok bilgisayarda 750w gunc kaynağı mevcut ayni kabloda telefonlarimi yazıcıyı (her zaman calismiyor) ufak ev aletlerini fön süpürge ütü makinesi çalıştırmayı da düşünüyorum onerilerinizi bekliyorum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
Powerful veya Tunçmatik gibi markalara bakabilirsiniz ki bunlar benim bildiğim markalar piyasada daha iyi marka model olabilir. Pek fazla Regulatör önerisi yapmıyoruz genelde sistem için sadece UPS önerisi yapıyoruz. Regulatör tarzı ürünler elektrik ve elektronik alanındaki bir kişinin kapsamına giriyor.

Tam güç gereksinimini sisteminizin tam W gücü ve ekstra bağlayacaklarınız üzerinden hesaplayabilirsiniz. Sistem için PSU Calculator araması yaparsanız nette pek çok farklı sitelerde sisteminizin tam güç yükünde kaç W elektiriğe ihtiyacı olduğunu anlarsınız ve üzerine bağlayacğınız cihazların Voltaj ve Amper değerleri ile ekstrasını eklersiniz ve size ne kadar bir güç gereksinimine sahip bir cihaz gerekli anlarsınız.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri