Yardım Pc'den Sildiğim Program Daha Fazla Alan Kaplamaya Başladı

Minokolo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle herkese merhaba.
Sınava çalışmak için Solidworks indirmiştim PC'ye, indirip kurduktan sonra PC de 130 GB alan kalmıştı ve sınavlar bittikten sonra programı kaldırdım ve Solidworks ile ilgili bütün dosyaları PC den sildim ancak tekrar kontrol ettiğimde PC de 100 GB boş alan kalmıştı, bir kaç forum da okuduğuma göre gizli dosyaları göster yapıp kalan artıkları silin diyordu aradım ama artık dosya bulamadım, PC de çok fazla oyun var format atmak istemiyorum fikri olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

KS

Minokolo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam iyi akşamlar sorunum hiç beklemediğim anda çözüldü, 2 hafta önce PUBG ve ETS ye güncelleme gelmişti her ikisi de 100 MB olmak üzere ama iki oyununda bütün dosyalarına yazıyordu güncellemeyi, yani ETS 20GB, oyunun tamamına güncellemeyi yazıyordu bende uzun süre beklememek için güncellemeleri durdurmuştum ve ardından Solidworksu silmiştim ve ondan sonra 100GB a düşmüştü, dün iki oyununda güncellemelerini tamamladım ve tekrardan alan 150GB a çıktı. İlginiz ve fikrinizden dolayı teşekkürler.
Revo Unnistaller ile silin öyle programlar ayarlarda depolama kısmındakileri de silin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri