PCH 3.Sistem ÜST Seviye!

kartalmt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
12400f 6750xt h610 anakart m2 ssd güzel fiyat olsa süper olurdu beklmedeyim
onun dısında fiyat önemli 3070ti 12400f yeterli olur diye düşünüyorum fiyat önemli
hocam videonuda izledim ben biraz daha beklemek mantıklımı ekran kartları düşüyor ya ?
bide bu sistem cumartesimi yayınlıcaksın ?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
onun dısında fiyat önemli 3070ti 12400f yeterli olur diye düşünüyorum fiyat önemli
hocam videonuda izledim ben biraz daha beklemek mantıklımı ekran kartları düşüyor ya ?
12400F 3070Tİ için tam sınırda bir işlemci gibi oluyor 12600k veya KF olursa bence daha tatlı olur.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,079

Hayır bu cumartesi sistem olmayacak. İşlemciyi daha güçlü bir model ile değiştireceğim. Dolardan korkuyorum ben düşüyor ama ters yaparsa yine kalırız.

kartalmt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Hayır bu cumartesi sistem olmayacak. İşlemciyi daha güçlü bir model ile değiştireceğim. Dolardan korkuyorum ben düşüyor ama ters yaparsa yine kalırız.
kurban bayramı kampanyası olur güzel bir sistem

i5-12600KF işlemci olur o vakit 3070ti ile güzel olur bekleyip görelim sıvı soğutucu da olur fiyatı ne olur merak ettim gerçekten ?​

Son düzenleme:

Koust

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
@OceanLaB hocam fiyat maks kaç olabilir bir tahmin rakam söyleyebilir misiniz, herkesin bir maks bütçesi var ona göre yol çizeriz

Umit88

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
41
Hocam birde alsatcilar malum , alip bi hafta sonra ilana atiyorlar, stoklar bu yuzden hizli bitiyor, bu duruma bir cozum daha once dusundunuz mu?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Hocam birde alsatcilar malum , alip bi hafta sonra ilana atiyorlar, stoklar bu yuzden hizli bitiyor, bu duruma bir cozum daha once dusundunuz mu?
Buna hiçbir türlü çözüm bulunamaz ki. Stokları azar azar koysalar bile satacak adam alır. Buna çözüm bulmak için herkesten tc kimlik no adres falan alıp adamı takip etmen lazım aldıktan sonra pc yi satıyor mu diye. Böyle bir şey de olamayacağına göre buna hiçbir zaman çözüm bulunamayacak.

Umit88

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
41
Satis esnasinda 6 ay icinde satisi yasaktir diye bir seyi tiklayip kabul etsek, ilanlara koyulamaz o bile yeterli olabilir.

TÜRK YILDIZLARI

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Mükemmel bir sistem olacağından şüphemiz yok. Rtx2060 lı sistemi aldığımız günden beri yüzümüz gülüyor. Oyunlarda kısık ayarlar yapmaktan bıkmıştık arkadaşımla. Eline emeğine sağlık Taner hocam. Her zaman varol. Bir bakmışsın kafaya tak etti elimdekini satıp bunu almışım ❤️

Proletarya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Selamlar dostlar,

Sözümüzü tuttuk ve 3. sistemi üst seviye yapacağımızı söylemiştim. Bugün görüşmeleri tamamladık. Bayram öncesi üst seviye bekleyenler için güzel bir sistem toplama ile karşınızda olacağım inşallah. Parça kalitesi olarak muazzam. Tam "al yakana as" mantığında hazırlandı.

Bu sefer Intel olmasını istiyorum. O yüzden NVIDIA - INTEL özelinde sistem gelebilir. Fiyatta kavga başladığı için, hangisi daha işimize gelirse o tarafa yönleneceğiz.

RTX 3060 beklemeyin. Üst segment olacağı için, o kartlara yaklaşmıyorum bu seviyede. Gelişmelerden bu konu altında sizleri bilgilendireceğim. Fiyat/Performans oranımız yine çok iyi olacak. Ancak piyasanın bilincinde hareket edelim lütfen. Ona göre beklentiler oluşsun.

Beklediğiniz bir konfig varsa, yorumlardan bana yazın..

• F/P Oranı Yüksek Sistem Hazırladıktan Sonra BEN :D

Ekli dosyayı görüntüle 2592
Hocam bu sefer anakarta da özen gösterilirse çok iyi olur, Atx güzel bir b660 olsa birde güzel soğutma olursa çok iyi olur. Fiyattan kırılacak diye bu parçalar olmuyor ne yazık ki.

isikcelaal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Aynı şekilde AMD işlemcili bir sistem de gelebilirse tadından yenmez abi. Bu sefer ciddi ciddi alabileceğim gibi duruyor ❤️ Şöyle en düşük ihtimalle 5800x’e yükseltilebilen ve kart tarafında da 3070 veya üzeri bir model

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri