PCH F6 Teşekkür

xRosita

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Taner hocam , geçen kış vatanda MSİ 3070 SUPRİM X ile bi PC çıkarmıştınız. Onu da sizin sayenizde almıştım şuan o PC den yazıyorum. Bugün yine vatana nasip oldu. Bilgisayarı kardeşim için satın aldım. Sizi tebrik ediyorum. Vallahi ben inanamadım. Parçalar harika olmuş, kardeşiminde benim de çok içime sindi. Allah razı olsun. Siz olmasanız ya 2. el parça peşinde koşacaktık. Ya da kazıklanacaktık.

Yorumlarda alamayan arkadaşlar isyan etmiş ama ben girdiğimde 3700 kişi bu sistemi inceliyor, yazıyordu. Nasip kısmet bu işler. Umarım herkes istediği bilgisayara kavuşur.

Tekrardan Taner hocaya teşekkür ediyorum. Sayende odaya güzel bir setup diziyoruz, Sistem Savaşları 14'de bizde varız. :) @OceanLaB

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Hayırlı olsun.

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Bende alabildim Allah'a şükür, tek sıkıntı PSU 550w Ramde 1x8gb gösteriyor onun içinde 650w 2x8 16gb ram şeklinde sistemin geleceğini söyledi @OceanLaB içim şuan çok rahat teşekkür ederim.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Bende alabildim Allah'a şükür, tek sıkıntı PSU 550w Ramde 1x8gb gösteriyor onun içinde 650w 2x8 16gb ram şeklinde sistemin geleceğini söyledi @OceanLaB içim şuan çok rahat teşekkür ederim.
O bug mudur nedir anlamadım ama siz ne aldıysanız o geliyor merak etmeyin.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,131
Taner hocam , geçen kış vatanda MSİ 3070 SUPRİM X ile bi PC çıkarmıştınız. Onu da sizin sayenizde almıştım şuan o PC den yazıyorum. Bugün yine vatana nasip oldu. Bilgisayarı kardeşim için satın aldım. Sizi tebrik ediyorum. Vallahi ben inanamadım. Parçalar harika olmuş, kardeşiminde benim de çok içime sindi. Allah razı olsun. Siz olmasanız ya 2. el parça peşinde koşacaktık. Ya da kazıklanacaktık.

Yorumlarda alamayan arkadaşlar isyan etmiş ama ben girdiğimde 3700 kişi bu sistemi inceliyor, yazıyordu. Nasip kısmet bu işler. Umarım herkes istediği bilgisayara kavuşur.

Tekrardan Taner hocaya teşekkür ediyorum. Sayende odaya güzel bir setup diziyoruz, Sistem Savaşları 14'de bizde varız. :) @OceanLaB

Hayırlı olsun :)

Alan arkadaşlara da "he he almışsındır kesin troll" yorumları yapılıyor YouTube'da :) Kimisi de "kime peşkeş çektin sistemi" diyorlar :)

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874

Alan arkadaşlara da "he he almışsındır kesin troll" yorumları yapılıyor YouTube'da :) Kimisi de "kime peşkeş çektin sistemi" diyorlar :)
Benim yorumumun altınada geldi " sistemi bir Taner hoca birde vatandaki 2-3 arkadaş aldı " diye :D .

KS

xRosita

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21

Hocam inanın ki onu yazan kişiler. Takipçi falan değildir. Ben sizi 1,5-2 yıldır takip ediyorum. Sistem almak aklımda yoktu. Videonuzu görüp karar verdim. Daha önce de dedim ya geçen kış 3070li pc çıkarmıştınız 16200e almıştım. Yaklaşık 1 senedir severek kullanıyorum. Sizi takip etmekten hem keyif alıyorum, hem de indirimlerden faydalanmak iyi oluyor. Sistem savaşlarında görürsünüz zaten, ekipmanların %80i sizin sayenizde dizdim. Ayrıca iş ahlakınız ve üslubunuz da her zaman takdir edilmesi gerekiyor. Başarılarınızın devamını diliyorum. Biz hep buradayız.

Slmcbn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Bende alabilen şanslı kişilerdenim. Eleştirenler gerçekten iyi bir sistemi alamadıkları için üzgün. Anlamak lazim. Taner hocama teşekkür ederim. Sessiz bekleyen çok kişi vardır. Ben de onlardan biriyim. Formlarda yazı yazmak pek adetim değil. İnşallah daha iyi sistemler gelir hocama fazla yüklenip hevesini kırmamak lazım. Alabilen herkes için hayırlı olsun. Yetişemeyenler için inşallah bundan daha iyisi nasip olur.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,131
Bende alabilen şanslı kişilerdenim. Eleştirenler gerçekten iyi bir sistemi alamadıkları için üzgün. Anlamak lazim. Taner hocama teşekkür ederim. Sessiz bekleyen çok kişi vardır. Ben de onlardan biriyim. Formlarda yazı yazmak pek adetim değil. İnşallah daha iyi sistemler gelir hocama fazla yüklenip hevesini kırmamak lazım. Alabilen herkes için hayırlı olsun. Yetişemeyenler için inşallah bundan daha iyisi nasip olur.

Teşekkür ederim nazik düşünceniz için hocam. Güzel günlerde kullanın.

semre57

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Teşekkür ederim nazik düşünceniz için hocam. Güzel günlerde kullanın.
Taner abi kusura bakma yine alıntı yapıyorum, sonradan özelleştirme yapmak isteyen arkadaşlar var ben de bunlardan biriyim nasıl bir yol izlemeliyiz? 12600'e upgrade düşünüyorum.

enesNFT

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
ben sistemi 50 kere sepete ekle diyerek aldım, aynı şekilde sepeti onayla derkende bir çok defa stok yok uyarısı aldım ama vazgeçmedim ve sonunda alabildim. Şimdi bir sorum var benim, çok eski sadece vga girişi olan bir monitörüm var sistemi çok uyguna aldım fakat monitör şuan alamıyorum. rtx3060 kart bu monitöre uyumlu değil nasıl bir dönüştürücü önerirsiniz? monitörde sadece bu giriş ve power psu girişi var hangi dönüştürücü alınmalı
WhatsApp Image 2022-08-25 at 23.01.36.jpeg

SatisFaction

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
ben sistemi 50 kere sepete ekle diyerek aldım, aynı şekilde sepeti onayla derkende bir çok defa stok yok uyarısı aldım ama vazgeçmedim ve sonunda alabildim. Şimdi bir sorum var benim, çok eski sadece vga girişi olan bir monitörüm var sistemi çok uyguna aldım fakat monitör şuan alamıyorum. rtx3060 kart bu monitöre uyumlu değil nasıl bir dönüştürücü önerirsiniz? monitörde sadece bu giriş ve power psu girişi var hangi dönüştürücü alınmalıEkli dosyayı görüntüle 5215
Ben şu tarz bir dönüştürücü ile işimi görüyordum daha önce;

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
216
Hayırlı olsun yazacağım ama pch tanıdığısın sen diye tekrar bana yüklenilmesinden korkuyorum =)

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Siparişi onaylanan varmı halen siparişiniz onay bekliyor diyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri