Önemli PCH Garaj Açıldı!!!

Reignover

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Merhaba harika bir hizmetmiş acaba şuan geçerli midir?

MrTatar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Eğer hizmet devam ediyorsa benimde kablolama ile başım belada becerisiz olduğum için yapamadım.

halil5050

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar,

"Sistem toplamak istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum :("
"Bu kablolar başa bela kasamın içi kablo cehennemi :("
"Ya ben galiba ekran kartını oturtayım derken bir şeyleri kırdım :("
"Olmuyor arkadaş bu sıvı soğutma bloğu oturmuyor çıldıracağım :("
"Her tarafım termal macun oldu bu ne yaaa :("

....

Gibi sizlerin de serzenişleriniz varsa PCH Garaj imdadınıza yetişti.

Dilerseniz parçaları siz gönderin:
Kutu açılışları, kurulumu, FPS testlerini sizin için TAMAMEN ÜCRETSİZ OLARAK yapalım ve alıcı ödemeli şekilde adresinize teslim edelim veya isterseniz teslimatta sizleri ofisimizde ağırlayalım toplanan kasanız hakkında görüşlerinizi alalım.

Dilerseniz bütçenizi bizlere yazın:
Sizlere her şey dahil fiyatı ile bir sistem önerisinde bulunalım. Önerimiz hoşunuza giderse teknobiyotik üzerinden satın alın. Biz de sizler için en kısa zamanda kasanızı toplayalım. Elbette kutu açılışları, kurulum, FPS testlerinin videolarını youtube kanalımızdan seyredebileceksiniz.

Etkinleştirmesi size ait şekilde Windows 10 ve tüm driverların kurulacağını da belirtmek isterim.

PCH Garaj sizlere bu hizmeti TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak sunuyor. Siz de bu hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız;

İletişim:
[email protected](Öneri isteklerine cevap verilmeyecektir. Tüm soru ve önerilerinizi forumdan yazmayı unutmayınız)
Hocam uygulama devam ediyor mu?

ugur29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Tüm parçaları alıp kuruluma geçmek çocukluğa dönmek gibi. Hayal gibi Bir iş süper. Ama o kutuları açıp o kokuyu çekmeden o PC ye oturulmaz bence.

oguzkral22

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhabalar , Halen bu hizmet devam etmektemidir?. Kablolama düzeni ve yeni sistem kurulumu için destek gerekiyor.

KayinChio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Güzel uygulama hatta bşlmeyenler için gelip görerek öğreterek yardımcı olursanız daha süper olur sanki ...

H0CA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Merhaba yeni üyeyim ve youtube kanalınızdaki tüm videolarınızı bayılarak izledim.
Öncelikle tavrınız, tarzınız ilk videodan itibaren dikkatimi çekti. İçerikleriniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Dün dedim ki kendi kendime "ya keşke benim bilgisayarımı toplasalar hem gözüm arkada kalmaz hem de eğlenirdim izlerken" tabii ki mümkün olmayacağını düşündüm ama bugün forumda bu başlığı keşfedince bir umut doğmadı değil.

Eskişehir'de yaşıyorum ve mayıs ayı sonuna kadar bir sistem kurmak istiyorum 40bin TL'ye yaklaşan bir bütçe ile.
Bu uygulamanızdan nasıl yararlanabilirim ? Yararlanabilirsem ben de bulunabilir miyim kurulurken ?
(Bu güvenmemekten değil tamamen kargodan korktuğum için)
Benim için çok çok iyi olur. Şimdiden cevabınızı bekliyorum.
Teşekkürler.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,117
Merhaba yeni üyeyim ve youtube kanalınızdaki tüm videolarınızı bayılarak izledim.
Öncelikle tavrınız, tarzınız ilk videodan itibaren dikkatimi çekti. İçerikleriniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Dün dedim ki kendi kendime "ya keşke benim bilgisayarımı toplasalar hem gözüm arkada kalmaz hem de eğlenirdim izlerken" tabii ki mümkün olmayacağını düşündüm ama bugün forumda bu başlığı keşfedince bir umut doğmadı değil.

Eskişehir'de yaşıyorum ve mayıs ayı sonuna kadar bir sistem kurmak istiyorum 40bin TL'ye yaklaşan bir bütçe ile.
Bu uygulamanızdan nasıl yararlanabilirim ? Yararlanabilirsem ben de bulunabilir miyim kurulurken ?
(Bu güvenmemekten değil tamamen kargodan korktuğum için)
Benim için çok çok iyi olur. Şimdiden cevabınızı bekliyorum.
Teşekkürler.
PCH Garaj devam ediyor. [email protected] ürünlerinizi mail atabilirseniz değerlendirip dönüş yapalım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri