Soru PCH Goat V4 Saat

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Beklenti yüksek ve yüksek olacak onda sorun yok 4 ay oldu ve bekleniyor, beklenmesinşn sebebi yüksek olması içindi. Sürprizlerle daha iyi olacak diye tahmin ediyorum... lakin neden hemen koşup almayın dediği muamma

Bu sebeple saat kaçta yayınlanır acaba video

KS

EnesAkmn1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Beklenti yüksek ve yüksek olacak onda sorun yok 4 ay oldu ve bekleniyor, beklenmesinşn sebebi yüksek olması içindi. Sürprizlerle daha iyi olacak diye tahmin ediyorum... lakin neden hemen koşup almayın dediği muamma

valla sıyırdık ya ahahah fenasal sıfırladık kafayı yarın artık göreceğiz durumu vaziyeti babamı vatana göndereceğim kendim evde bekleyeceğim ahaha

guardiangel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Türkiyede 81il var her ile 10 bilgisayar düsüyor adamlar ekran kartı fiyatına sistem çikarıyor🤣yemin ederim 10dakika sürmez bitmesi

KS

EnesAkmn1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Türkiyede 81il var her ile 10 bilgisayar düsüyor adamlar ekran kartı fiyatına sistem çikarıyor🤣yemin ederim 10dakika sürmez bitmesi
kankam öyle olmuyor her vatana dağıttıklarını mı düşünüyorsun hayır
her satın alındıgında sistemden düşüyor nereden sipariş verdiğinin önemi yok eğer parçalar senin satın aldıgın yerde varsa şanslısın erken evine kargolarlar eğer ram eksikse depodan sipariş eder o eksik parçayı bulup takıp gönderirler sistemi hazır gelen dağıtmıyorlar😂😂

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Şimdi biz erkenden vatanda olalım mı olmayalım mı anlamadım ben ne olacak sürpriz ne sürprizi ne yapmalıyız şuan

krotixs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ben istanbulda oturuyorum, bütün vatan bilgisayar şubelerinden alabiliyor muyuz yoksa belli mağazalarda mı satılıyor ayrıca telefondan satın alım nasıl oluyor yardımcı olursanız sevininirim bu sistemi kaçırmak istemiyorum fakat bilgisizim

Aderal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
ben istanbulda oturuyorum, bütün vatan bilgisayar şubelerinden alabiliyor muyuz yoksa belli mağazalarda mı satılıyor ayrıca telefondan satın alım nasıl oluyor yardımcı olursanız sevininirim bu sistemi kaçırmak istemiyorum fakat bilgisizim
Büyük olanlara gıtmenı tavsiye ederim

efevrns

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar yarın kendinizi yormayın. Ben kendim bir vatana gittim sordum böle bir sistem gelecekmiş yarın ne zaman satışa çıkar diye bana dedilerki cumartesi satışa çıkacak videoyu sonuna kadar izleyin yarın dedi. Çok güvenmeyeceğim gene yakınında bulunacağım mağazanın.

Aderal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Arkadaşlar yarın kendinizi yormayın. Ben kendim bir vatana gittim sordum böle bir sistem gelecekmiş yarın ne zaman satışa çıkar diye bana dedilerki cumartesi satışa çıkacak videoyu sonuna kadar izleyin yarın dedi. Çok güvenmeyeceğim gene yakınında bulunacağım mağazanın.
Sistem detayını öğrenebildin mi

KS

EnesAkmn1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
arkolar vatan çalışanları detayları bilmezler sisteme ne düşerse olay o dur şu saatte gelin bu saatte gelin diyemez bilmezler
benim sorduklarımda biz de bilmiyoruz sisteme düştüğü an görebiliriz diyorlar

hkn345

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İnşallah ihtiyacı olan arkadaşlar alır.

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,246

Çünkü yarın satışa açılacak diyecek bence eğer mağazaya özel olursa sadece

sfky9842

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Tüm vatanpc mağazalarından sistem alınabilir mi ?
evime yakın 1 tane çarşı da 2 tane var, yakın olanı tercih edecek gibiyim

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Çünkü yarın satışa açılacak diyecek bence eğer mağazaya özel olursa sadece
Ben ilk video çıktığında cuma gününe izin aldım özel de matematik öğretmeniyim özellikle haftasonu izin almam sıfır cuma aldığıma bin dua ettim bu seferde biz mağdur olucaz

Hele ki sınav yaklaştı son 22 gün kaldı LGS ye buna rağmen hatır gönül verdiler 1.5 aydır şu PC yı bekliyorum

myiscimen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Ben ilk video çıktığında cuma gününe izin aldım özel de matematik öğretmeniyim özellikle haftasonu izin almam sıfır cuma aldığıma bin dua ettim bu seferde biz mağdur olucaz

Hele ki sınav yaklaştı son 22 gün kaldı LGS ye buna rağmen hatır gönül verdiler 1.5 aydır şu PC yı bekliyorum
Ben de aynı durumdayım hocam, ne yapacağımızı şaşırdık

paladin2552

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar PCH GOAT V1-2-3 alan arkadaşlar süreçi nasıl yönettiniz hangi saatte bilgilendiğiniz gibi satın almaya gittiniz?
PCH GOAT V4 alacak arkadaşlar ne yapmayı düşünüyorsunuz hangi saatte hazır olmalıyız?
hocam her vatan bilgisayar da bulunuyor mu sistem

guardiangel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
kankam öyle olmuyor her vatana dağıttıklarını mı düşünüyorsun hayır
her satın alındıgında sistemden düşüyor nereden sipariş verdiğinin önemi yok eğer parçalar senin satın aldıgın yerde varsa şanslısın erken evine kargolarlar eğer ram eksikse depodan sipariş eder o eksik parçayı bulup takıp gönderirler sistemi hazır gelen dağıtmıyorlar😂😂
Bunu zaten biliyorum ben düz hesap yaptım koskoca 81il bulunan ülkede her ilden 10kişi alsa sistem bitiyor dedim yani almak imkansız gibi birşey

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri