Soru PCH Goat V4 Saat

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,246
Ben ilk video çıktığında cuma gününe izin aldım özel de matematik öğretmeniyim özellikle haftasonu izin almam sıfır cuma aldığıma bin dua ettim bu seferde biz mağdur olucaz

Hele ki sınav yaklaştı son 22 gün kaldı LGS ye buna rağmen hatır gönül verdiler 1.5 aydır şu PC yı bekliyorum
Hocam dünyanın sonu değil ya ikinci el temiz sistem alırsınız en kötü

KS

EnesAkmn1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
sürekli laptop kullanan birisine masaüstü için yapılması/yapılmaması gereken şeyler nedir?
ilk açtığımda ne yapmam gerekiyor
hdmi ekran kartına takıldıgını biliyorum😂😂

Kzuaf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Şu sistemi insanlar yararlansın diye PCHOCASI, reklam olsun diye VATAN kendi kar marjından düşürüp kullanıcıya sunuyor. Eğer stokculuk yapacak var ise yemin olsun boğazından geçen helal değildir. Siz 3-5K koyup satın diye insanlar uğraşmıyor burda 1 aydır !

CurealsatYontulmamiskalas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Ben ilk video çıktığında cuma gününe izin aldım özel de matematik öğretmeniyim özellikle haftasonu izin almam sıfır cuma aldığıma bin dua ettim bu seferde biz mağdur olucaz

Hele ki sınav yaklaştı son 22 gün kaldı LGS ye buna rağmen hatır gönül verdiler 1.5 aydır şu PC yı bekliyorum
Hocam bende aynı durumdayım. İnşallah alabiliriz ama alamayacaksak bile benden sana öneri, sarı siteden sıfır olan hiçbir şeyi satın alma. Aç ve vasıfsız, hayatında dayak yemediği için beş kuruş kazanmak uğruna son kullanıcının yararlanacağı şeyde fırsatçılık yapan oksijen hırsızı organizmalara güven olmaz zaten.

Bak mesela bu sistemi almak istedim geçen ay saniyesinde bitti;

Şimdi sarı siteye gir ve 12400F RTX 3070 yaz ve son ilanlara bak.

20.000 TL'ye Vatan'ın sattığı bu sistemi 16GB yerine 36GB Ram ve Xigmatek Elite One kasayla, 1TB SSD ile 23.000'e satın alabilirdin.

Ama sarı sitedeki ilanlarda beş kuruş için şerefini hiç eden biri 20.000'e aldığı halini 24.500'e koymuştu.

Adeta aklımızla dalga geçmeye çalışan bu işe yaramaz organizmaları ne olursa olsun doyurma derim.

Son düzenleme:

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,246
aynen değil mi kürşat dünyanın sonu değil senden alırlar en kötü 3-5 fazla verip.Nasıl olsa alıp satıcaksın
Yazık be sana cidden yazık nereden biliyorsun alacağımı iftira atiyorsun karalama yapıyorsun hiçbir şey demiyorum Allah'a havale ediyorum bak bakım ben ne demişim al sat yapanlardan alın mi demişim ikinci el sistemlere bakın mi demisim birileri hakkında bişey söylerken iyice düşün sen önce benim nasıl bir insan olduğumu biliyor musun ki böyle konuşuyorsun ben kimlere kimlere yardım ettim tek kuruş almadan al sat yaptığım zamanlarda 1000 TL koyuyordum üstüne millet 3/5 koyarken kaldı ki artık yapmıyorum gerçi sana ne desem boş çünkü tek bir noktadan tutturmuş gidiyorsun birilerine kızıp faturayı başka insanlara kesmeyi bırak ki insanlar seni ciddiye alsın ben zamanında arkadaşlarım için bile kuyruğa girip sistem bekledim beni diğer kişiler ile sakın ha karıştırma zaten nasıl bir insan olduğumu bilseydin özür dilerdin de neyse umuyorum ki senin de birşey sattığına şahitlik olmam bu hayatta he bu arada stokçuluk apayrı bişey umarım banada stokcu dememissindir 😄

Son düzenleme:
KS

EnesAkmn1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
ee guys var mı bi bilgisi olan mabadından element uyduracak içeriden bilgisi olan?
ekran kartı ve fiyat ne olur sürpriz ne olur ne yapmayı düşünüyorsunuz? vatanda bekleyecek misiniz

ryzhemm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Arkadailar vatanda bi tanıdığım var bugün için hazırlık yapmıyorlarmış yarın çıkar dedi önleminizi alın

KS

EnesAkmn1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Arkadailar vatanda bi tanıdığım var bugün için hazırlık yapmıyorlarmış yarın çıkar dedi önleminizi alın
adamlar önceden ne hazırlığı yapıyordu ki bugün yapmıyorlar kesin bilgi mi ona göre yatcam zıbarcam

KS

EnesAkmn1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Valla bana öyle dediler sizi yanıltmiyim hocam normalde sistem montajlıyorlarmış şuan bi hazırlık yok siz bilirsiniz
benim bildiğim işleyiş de şu şekil
sisteme goat v4 parçaları düşüyor
siparişe göre kargoluyorlar
sen seçiyorsun kurulu mu gelsin(7-8gün)
kurulu gelmesin (2gün)
eksik parça varsa 7-8 günde gelecek bilgisayar 10+ günde geliyor
vatan bilgisayar çalışanlarında herhangi bir bilgi olmaz
sisteme düşer sen satın alırsın aldıgın parçaları evine kargolarlar olay bu

kcrasco

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
saat başı 50 stok internete düşüyor gibi bir şey olabilir mi acaba.

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Hala yeni bi hikaye de gelmedi

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Yemin ediyorum fıtık oldum bir buçuk aydır bekle bekle

Her şey iyi hoş ellerine sağlık uğraşıyor bizler için ama böyle bug da bırakması bizi can sıkıyor

KS

EnesAkmn1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
vatancompu aradık var mı bi bilgileri falan diye
bilgimiz yok öyle bişi varsa bekleyin haberi dediler
evet ya iyi hoşta sanarsın film çekmişler de sahneleri sızdırmamaya çalışıyorlar ver bi iki bilgi bizde rahat etsek saat 1 olmuş her şey belirsiz kredi çekeni var ne kadar çekeceğini bilmiyor satın almak isteten var özelliğini bilmiyor karşılaştırma yapamıyor

evet ya iyi hoşta sanarsın film çekmişler de sahneleri sızdırmamaya çalışıyorlar ver bi iki bilgi bizde rahat etsek saat 1 olmuş her şey belirsiz kredi çekeni var ne kadar çekeceğini bilmiyor satın almak isteten var özelliğini bilmiyor karşılaştırma yapamıyor

Yemin ediyorum fıtık oldum bir buçuk aydır bekle bekle

Her şey iyi hoş ellerine sağlık uğraşıyor bizler için ama böyle bug da bırakması bizi can sıkıyor
herkes mabatından bir şey sallıyor bende anlamıyorum😂😂

Aderal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7

herkes mabatından bir şey sallıyor bende anlamıyorum😂😂
bana vatan 15 dk metro ile, çok kararsızım gitsem mi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri