Soru PCH Goat V4 Saat

krotixs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
dostlar bu telefon satışı nasıl alıyor arayıp sesli olarak mı sipraiş veriyoruz

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
124
Ben online satılan sistemin stoğunun 1dkda bittiğine şahit oldum. 500 stokluydu pc hocasının sistemi. Yani ben yerinizde olsam vatan PC önünde beklerim. Telefonla riskli

Kzuaf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Evime 1 saat uzaklıkta muhtemelen bitecek ama güvenmek istiyorum. Umarım üzülmem.

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Ben yoldayım gidiyorum bende

sfky9842

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
bende çayımı içip şimdi yola çıkacam anca varırım :)

jeynz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Sizi dinlicem hocam il bana 110km köydeyim konyaya gidicektim bakalm dediğini yapalim :)

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Hocam aylardır sabrediyoruz, heyecanlıyız duramıyoruz bir an önce bitmeden almak istiyoruz bu zor zamanda f/p olarak sunacağın şeyi kaçırmak istemiyoruz öncekiler kaçtı valla bugün izin aldım kurumdan da bekliyorum sabahtır seni ve bir çok arkadaşımız da öyle

Vakit bolca olabilirse stok nolucak diye tedirginiz sadece

sfky9842

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Arkadaşlar Instagram'dan söyledim önceden Vatan'a hemen gitmeyin diye. Bolca vakit olacak videoyu bekleyin. Bekleyin diyorum çünkü diğer GOAT serilerinden çok FARKLI. O yüzden biraz sabır.
bu kadar gizem niye hocam herkes telaş içerisinde bırakıyorsunuz.

Sizi dinlicem hocam il bana 110km köydeyim konyaya gidicektim bakalm dediğini yapalim :)
konya da hangi vatanpc gidecektin :)

sercilong

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
78
Video ile aynı anda satış olmayacak mağazada yani dimi? Yine böyle tam net gelmiyor bana.

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Farklı olan her neyse bilmediğimiz için mesela ben bugün izin aldım hala üstüne basa basa söylüyorum LGS ye 22 gün kala sırf PC yı alabilmek için özelde çalışıyorum izin alana kadar nelerden vazgeçtim bunu önceden söylesen abi veya biraz daha açıklayıcı olsaydın keşke

HHHHHH

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar Instagram'dan söyledim önceden Vatan'a hemen gitmeyin diye. Bolca vakit olacak videoyu bekleyin. Bekleyin diyorum çünkü diğer GOAT serilerinden çok FARKLI. O yüzden biraz sabır.
Abi stok mu çok fazla ondan dolayımı diyorsun yoksa başka bir sebepden dolayı hemen gitmeyelim

paladin2552

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
hocam vatan pcdeyim şuanda bekliyorum benden başka sadece 1 kişi sormuş an itibariyle, bekliyoruz bakalım 3 kişi ayrı şehirlerden koalisyon kurduk inşallah başarılı olacağız.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri