PCH HERO YARDIM

HELİOS58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhaba kısa bir süre önce pch hero sistemi aldım ancak ekran kartıncan şu şekilde iğrenç bir ses geliyor cızırtı gibi özellikle yük altında bu ses nedir sorun yaratırmı garantiyemi yollamalıyım her karttamı olur ? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

dosyayı kabul etmemiş youtubeden yükledim

Son düzenleme:

Syrecc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Coil Whine sesidir. Garantiye yollayın değişim yaparlar. Performansa etkisi olmaz, sadece ses çıkarır. Biraz kullandıktan sonra ses tümden yokolabilir, olmaya da bilir.

KS

HELİOS58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Coil Whine sesidir. Garantiye yollayın değişim yaparlar. Performansa etkisi olmaz, sadece ses çıkarır. Biraz kullandıktan sonra ses tümden yokolabilir, olmaya da bilir.
teşekkür ederim ben yollayayım çok gıcık ediyor resmen

Syrecc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Eğer kasa kapağı kapalıyken bile rahatsız edici düzeyde kulağınıza geliyorsa servisi değişim yapar. Çok az ise hiç uğraşmayın

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
merhaba kısa bir süre önce pch hero sistemi aldım ancak ekran kartıncan şu şekilde iğrenç bir ses geliyor cızırtı gibi özellikle yük altında bu ses nedir sorun yaratırmı garantiyemi yollamalıyım her karttamı olur ? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Servis durumu kesin değil. Değişim yapmayabiliyorlar. Performansa etkisi yok. FPS sinirlandirma kullanarak sesi azaltabilirsiniz. İade süreci geçmediyse iade edip yenisini de alabilirsiniz

asiribis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11

hocam benimde hero sistemde aynı sorun var ne gibi yol izledin ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri