PCH Sistem Siparişi

Xeronot

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Vatandaki müşteri hizmetlerinden çogu kişi memnun değil oflayıp puflayıp telefonları açıyorlarmış. Belki tatlı bir dille ricada bulunabilir kendisi arkadaşın. Canları istesin yeter ki herşeyi yaparlar.
Gerçekten öyle. İlk aradığımda adam ofladı pufladı olmaz öyle felan dedi ama her yerden yazınca hallettiler.

Cermenbey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
193
İyi geceler öncelikle PCH sistem siparişimi uzun uğraşlar sonucu oluşturdum.
Gerek Youtube gerekse Forumda PCH tarafına çok ağır eleştirler ve ithamlar yöneltilmiş bu yüzden aşağıya sipariş fotoğraflarımı atıyorum.
Tamamen Vatan Bilgisayardan kaynaklı olan sorunlar yaşandı,sunucular kaldırmadığı ve stok bilgisi güncellenemediği için belirli periyotlar hariç kimse satın alamadı.Ben link atıldığı dakikadan itibaren sürekli deneyerek ancak 19.44’te satın alabildim. Hatta 19.15 sularında Vatan Bilgisayar müşteri hizmetlerini aradığımda stok yok dediler bu sebeple onlarla tartıştım yani sorun tamamen Vatan Bilgisayar tarafında.
Buradan tekrar PCH ailesine teşekkür ediyorum emeklerine sağlık çok fazla ağır eleştiri yapıldığı için forumda böyle bir konu açmak istedim.
Vatan müşteri hizmetleri haftasonu çalışmıyor diye biliyorum nasıl aradınız?

Karmarija

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Tam 1 saat 40 dakika denedim. Ödeme kısmına bir türlü gelemedim. Belki 100 kez onayladım ama olmadı çok ilginç vatan sitesinde böyle olması. itopya olsa anlarım

longinus

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
51
Benim eşimi aradılar direk sistem montajlı mı gelsin montajsız mı diye. Sipariş listemde montaj seçili değildi o yüzden aradılar sanırım.

Satoru Gojo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Gerek Youtube gerekse Forumda PCH tarafına çok ağır eleştirler ve ithamlar yöneltilmiş bu yüzden aşağıya sipariş fotoğraflarımı atıyorum.
Tamamen Vatan Bilgisayardan kaynaklı olan sorunlar yaşandı,sunucular kaldırmadığı ve stok bilgisi güncellenemediği için belirli periyotlar hariç kimse satın alamadı.Ben link atıldığı dakikadan itibaren sürekli deneyerek ancak 19.44’te satın alabildim. Hatta 19.15 sularında Vatan Bilgisayar müşteri hizmetlerini aradığımda stok yok dediler bu sebeple onlarla tartıştım yani sorun tamamen Vatan Bilgisayar tarafında.
Buradan tekrar PCH ailesine teşekkür ediyorum emeklerine sağlık çok fazla ağır eleştiri yapıldığı için forumda 19.12 de vatan ı aradım direkt konuya girmeden pch sistemi stoğu kalmadı dedi

Buradan tekrar PCH ailesine teşekkür ediyorum emeklerine sağlık çok fazla ağır eleştiri yapıldığı için forumda böyle bir konu açmak istedim.
19.12 de vatan ı aradım direkt konuya girmeden pch sistemi stoğu kalmadı dedi gg

RedWinn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
şimdi okudum eşinizi aramışlar peki siteden sipariş durumunda onaylandı yazıyor mu? Benim onay sürecinde hala ve aramadılar da
Sağlam, alan 10 kişiye sordum kimseninki onaylanmamış benimkide dahil yarın onaylana bilir yarın pazartesi

ahmetoz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Sağlam, alan 10 kişiye sordum kimseninki onaylanmamış benimkide dahil yarın onaylana bilir yarın pazartesi
diğer forumlarda baktım 3050'li sistemi alanlarında siparişleri onaylanmamış. Galiba kampanyalar üst üste geldiği için önce 3050 sistemi alanları bitirecekler

RedWinn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
diğer forumlarda baktım 3050'li sistemi alanlarında siparişleri onaylanmamış. Galiba kampanyalar üst üste geldiği için önce 3050 sistemi alanları bitirecekler
Galiba ben msj attım wq den aradımda montajlı göndersinler diye yetkililere ileticem dedi cuma günü gelir sanırsam

KS

meteyksl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
benimde hala onaya düşmedi sanırım 1-2 güne düşer.
yarın arayıp montaj için ricada bulunacağım olmazsa kendimiz kurarız artık.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri