PCH V1.2 Sisteminizle Ile Ilgili Bir Kaç Sorum Olucaktı ?

ahmetcan baran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar sisteminizi inceledim bütçeme uygun fakat bilgisayarı sadece 2 oyun için alıcam pubg ve csgo veya csgo2 için bu oyunlarda kaç fps alırım lütfen bilgi verirmisiniz bilgili arkadaşlar.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,635
Merhabalar sisteminizi inceledim bütçeme uygun fakat bilgisayarı sadece 2 oyun için alıcam pubg ve csgo veya csgo2 için bu oyunlarda kaç fps alırım lütfen bilgi verirmisiniz bilgili arkadaşlar.
Csgo2 icin bir fps veremeyiz malesef oyun daha betada ve hala optimizasyonu yapılmadı.

KS

ahmetcan baran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
peki pubg ve pubg mobile gibi oyunu rahat oyniyabilirmiyim csgo2 değilde csgo için şuan 250-300 fps alabilirmiyim gerçekten bilgim yok fazla o yüzden soruyorum fazlada bütçem yok malesef o yüzden yanlış birşey alma gibi bir lüksüm yok

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
peki pubg ve pubg mobile gibi oyunu rahat oyniyabilirmiyim csgo2 değilde csgo için şuan 250-300 fps alabilirmiyim gerçekten bilgim yok fazla o yüzden soruyorum fazlada bütçem yok malesef o yüzden yanlış birşey alma gibi bir lüksüm yok

Düşük ayarlarda alırsın maksimum ayarda vermez 300 sabit fps 220lere kadar düşer yer yer

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,215
oynatır

cptlykiaa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
129
240hz oynamak için mi soruyorsun bunu

eğer cs go gibi bi oyunda düşük ve oynak fpsler almak istemiyorsan ilerde işlemcini yükseltsen iyi olur 5500 baya düşük kalıyor valo ve cs için

KS

ahmetcan baran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam 144 hz monitör almayı düşünüyorum onla oyniyacağım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri