PCH Venom IV Foruma Özel Alacak Kullanıcıların Listesi

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,095
Arkadaşlar sistemi almak isteyenlerin listesini belirttiğimiz koşulda oluşturmaya başladım. Bu saatten sonra bu konuya mesaj atmayınız. Geçerli olmayacaktır. Cuma günü ilk sayfadaki konuyu güncelleyip kazanan arkadaşlara ürünleri alabilmeleri için destek olacağım. Hayırlı olsun şimdiden.

recepramazan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Arkadaşlar sistemi almak isteyenlerin listesini belirttiğimiz koşulda oluşturmaya başladım. Bu saatten sonra bu konuya mesaj atmayınız. Geçerli olmayacaktır. Cuma günü ilk sayfadaki konuyu güncelleyip kazanan arkadaşlara ürünleri alabilmeleri için destek olacağım. Hayırlı olsun şimdiden.
teşekkür ederiz hocam inşallah bir tanede ben alabilirim web üzerinden elinize sağlık hayırlı iftarlar

vonaleee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
Kazanan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.kazanan kişi videodaki gibi 700w bronz psu olarak mı satın alacak sitede şuanki gibi 600w mı acaba

recepramazan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Dostlar listeyi hazırlamam henüz bitmedi. Bugün Cuma olduğu için hafta sonu bir videom var yayınlanacak. Haliyle yetiştiremedim. Bugünlük sizden paydos rica edeyim biraz dinleneyim. Cumartesi günü listeyi hazırlayıp güncellemiş olacağım.
canın sağolsun be abim ne önemi var
sen dinlenmene bak ahyırlı iftarlar

recepramazan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Dostlar listeyi hazırlamam henüz bitmedi. Bugün Cuma olduğu için hafta sonu bir videom var yayınlanacak. Haliyle yetiştiremedim. Bugünlük sizden paydos rica edeyim biraz dinleneyim. Cumartesi günü listeyi hazırlayıp güncellemiş olacağım.
hocam liste ne durumda acaba :D
SABIRSIZLIKLABEKLİYORUM İNŞALLAH WEB ÜZERİNDEN ALACAKLAR LİSTESİNDE BENDE VARIMDIR

Samet26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar dostlar,

Dün 100 adet PCH Venom IV RX 6600 ve Ryzen 5500 sistemi güzel şekilde duyurmuştuk. Şimdi söz verdiğimiz gibi, 10 kişiye 5 adet webden alabilecek, 5 adet de mağazadan alabilecek şekilde hak tanınacak. Bunun için koşullar şu şekilde;

1-) Sistemi almak için herkes katılabilir.
2-) Sıralama forumdaki katkı sayısı ve üyelik tarihi baz alınacak şekilde en iyiden aşağıya doğru sıralanacak.

Yani;

• En eski üye daha önceliklidir.
• En çok mesajı ve konusu olan üye daha önceliklidir.

Örneğin;

Ben 20 Nisan'da PC Hocası foruma katıldım. Benle beraber aynı tarihte bir kişi daha var. Ancak tek sistem kaldı. Burada mesaj sayısı ve konu sayısı baz alınır. En çok kimin katkısı varsa, o önceliklendirilir.

BAŞVURU NASIL?

24 saat boyunca bu konu altından sistemi almak isteyen arkadaşlar "sistemi almak istiyorum" şeklinde yorum yaparak katılabilirler. Belirlemeleri ise Perşembe günü (28.04.22) yapacağız. Ardından satın alacak kişiler ile iletişime geçerek sistemleri alabilmelerine aracı olacağız.

Hayırlı olsun :)

Dünkü videoyu izlemeyen varsa;

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri