PCH Yeni Sistem Hector - 10.899TL - RTX 2060

cruwiel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19

amd 6600 ile değiştirme seçeneği olsaydı keşke. 6600xt var o da 9k tl fark istiyor. eğer biri 6600'lü sistem çıkarırsa 11k seviyesinde, hiç düşünmeden alıcam

Son düzenleme:

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
916
piyasa koşuluna göre mükemmel değil iyi sistem. kasa daha iyi olabilirdi. 12gb olması avantaj. kur sıkıntı maalesef elinize sağlık

MGulcan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
45
arkadaşlar ben sistemi satın aldım benim bütceme bu uyuyor sadece işlemciyi ryzen 5 5500 yaptım alacaklara hayırlı olsun .bundan sonra gelen sistemde bundan daha aşağıya olmaz daha düşük fiyat bekleyenler için herkes için hayırlısı :)

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
916
arkadaşlar ben sistemi satın aldım benim bütceme bu uyuyor sadece işlemciyi ryzen 5 5500 yaptım alacaklara hayırlı olsun .bundan sonra gelen sistemde bundan daha aşağıya olmaz daha düşük fiyat bekleyenler için herkes için hayırlısı :)

hayırlı olsun hocam 5500 yaparak iyi yapmışsınız dolar 18 durmuyor ki nalet dolar

Ufukgn71

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
çok kötü sistem bence işlemci ram ana kart m2 hepsi kötü marka

MertFM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
pek beğenmedim. 2 hafta önce 10k ya yapılan bir model vardı başka kanalda o çok daha iyidi umarım 3060 lı çıkıcak sistem ucuz olacak diye her yerden kısılmaz.

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
650
beğenmeyen arkadaşlar pc hocasının hep beklentinin üstünde sistem çıkartmasından dolayı böyle düşünüyor bence. bakınız cr7 ve messinin performasının düştüğünü söyleyenler gibi. çıta o kadar arşa çıktı ki...

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
beğenmeyen arkadaşlar pc hocasının hep beklentinin üstünde sistem çıkartmasından dolayı böyle düşünüyor bence. bakınız cr7 ve messinin performasının düştüğünü söyleyenler gibi. çıta o kadar arşa çıktı ki...

Yok sayın karahanlı ondan değil.. Hayatlarında katma değer olarak verdikleri katkı. Şu sistemdeki vento kasanın değerinden bile az olduğu için böyle davranıyolar.

KS

cruwiel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Şu parçaları sırf eleştirmiş olmak için eleştirenlerden bıktım gerçekten. illa bi yerine bi şey bulmak zorunda gibiler çok bilmiş görünmek için. Allah aşkına anakarta, ssd'ye laf söylemek nedir? alın izleyin 400 liralık anakarta 60 bin liralık ekran kartı takınca bir sıkıntı oluyor muymuş bir izleyin

Bu tür sistemlerde en en en önemli şey ekran kartıdır. eğer ekran kartın dandikse istediğin kadar iyi anakart ssd kullan ne fark eder?

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
916
Şu parçaları sırf eleştirmiş olmak için eleştirenlerden bıktım gerçekten. illa bi yerine bi şey bulmak zorunda gibiler çok bilmiş görünmek için. Allah aşkına anakarta, ssd'ye laf söylemek nedir? alın izleyin 400 liralık anakarta 60 bin liralık ekran kartı takınca bir sıkıntı oluyor muymuş bir izleyin

Bu tür sistemlerde en en en önemli şey ekran kartıdır. eğer ekran kartın dandikse istediğin kadar iyi anakart ssd kullan ne fark eder?

maalesef bilmeyen insanlar yorum yapıyor. anakart a520 b450 ile aynı seviyede. ikisinde de mosfet soğutucular yok zaten ram slotları, m2 ssd, soket birebir nerdeyse. Ekran kartı + ssd bence kritik. Soğutma için kasa da önemli rolde hacılar

Uygar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bende 5 5500 e yükseltip aldım ekran kartı ve işlemci parasından daha ucuza sistem yapmışlar fiyatı beğenmiyorsunuz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri