PCH Yeni Sistem Hector - 10.899TL - RTX 2060

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
çok kötü sistem bence işlemci ram ana kart m2 hepsi kötü marka
Bilip bilmeden konuşma dostum. Sen ne önerirdin? Neyi neyle değiştirelim ? :D . Belkide yapanlardan daha iyi biliyorsunuzdur diye dedim.

rmustafa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Bu sistemden aldım ama 22 ağustosta gönderilecek diyor zaman niye bu kadar uzun anlamadım.Bide sitede iptal seçeneği de yok.

Rebelle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
50
Bu sistemden aldım ama 22 ağustosta gönderilecek diyor zaman niye bu kadar uzun anlamadım.Bide sitede iptal seçeneği de yok.
bende RYZEN 5 5500 seçerek aldım evet geç olmuş ya birde alarak iyi yaptımmı arkadaşlar sizce nasıl?

pezy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ryzen 5 5500 ile ilave olarak hangi mesh kasayı önerirsiniz özelleştirme içerisinden?

Ufukgn71

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Bilip bilmeden konuşma dostum. Sen ne önerirdin? Neyi neyle değiştirelim ? :D . Belkide yapanlardan daha iyi biliyorsunuzdur diye dedim.
kardeş sanane ya ne atlıyorsun senin içinden geçeni söylemek zorundamıyım kendi fikrimi söylemiyceksem ne işim var forumda küfür etmedim birşey etmedim işine bak

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
kardeş sanane ya ne atlıyorsun senin içinden geçeni söylemek zorundamıyım kendi fikrimi söylemiyceksem ne işim var forumda küfür etmedim birşey etmedim işine bak
Aslında bu tür şeylerde "kendi fikrim" diye bir şey olduğunu sanmıyorum. Yani bu konuların nesnel olduğunu düşünüyorum biraz. Bu arada küfür ettin demedim zaten :D . Bu tür konularda bilginiz pek yoksa bence böyle konuşmanızada gerek yok. Konuşacaksanızda doğru düzgün konuşun " çok kötü sistem bence işlemci ram ana kart m2 hepsi kötü marka" demek eleştiriden çıkıyor bence.

Son düzenleme:

Ufukgn71

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Aslında bu tür şeylerde "kendi fikrim" diye bir şey olduğunu sanmıyorum. Yani bu konuların nesnel olduğunu düşünüyorum biraz. Bu arada küfür ettin demedim zaten :D . Bu tür konularda bilginiz pek yoksa bence böyle konuşmanızada gerek yok. Konuşacaksanızda doğru düzgün konuşun " çok kötü sistem bence işlemci ram ana kart m2 hepsi kötü marka" demek eleştiriden çıkıyor bence.
ben öyle eleştiriyorum dostum foruma gelip yorumlara cevap vermekten başka işin gücün yok mu senin

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
ben öyle eleştiriyorum dostum foruma gelip yorumlara cevap vermekten başka işin gücün yok mu senin
Hocam YouTubede video izlemek gibi düşünün insanlar nasıl tüm gün video izliyorsa bu onun hobisi gibi tüm gün bunu yapmayı seviyor.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Sistem çıkmadan önce zaten heyecan yaratacak kadar yüksek bir fiyat / performans oranı olmadigini kendisi belirtti Taner Hoca. Hadi onu geçtim sonuçta bekleyen ve alacak insanlar var. Bende isterdim b550 ile çok daha kaliteli parçalar ile kullanılsın ondan sonra neden bu fiyat oldu diye eleştiriliyor. 11 k için çok da alternatif yok açıkçası 6600 öven arkadaşlar tamam performans istiyorsunuz madem beklediniz alın sistemi, ekran kartını satıp çekin 6600 ne kadar fiyat farkı verebilirsiniz en fazla ?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Forumla ilgilenmeyi seviyorum , başka işlerimde var tabii . Bunu sana anlatacak değilim. Neyse boşver sen "eleştir" meye devam et. (Konuların altında başka şeyleri tartışmak yasak uzatmaya gerek yok)

Son düzenleme:

Yunus : )

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Arkadaşlar bu tarih ile ilgili firmayla konuştum. Ekran kartı stokları yoldaymış. O yüzden 22'si tarihi koydular. Sonra bu sistemi satın alan herkese hediye ürün ayarlanacak görüştük. Logitech mouse üzerinde duruluyor. Haber vereceğim peşindeyim.
Teşekkürler hocam.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Hediye ürün güzel aslında hem piyasaya göre ucuz sistem , hem hediye ürün hem de tamamen sistem hediyesi. Bence mükemmel.

The Mehmet TR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
Arkadaşlar konudan alakasız ama ben normalde sistemi sipariş ettim sistem ne durumda ne yaptılar acaba hazırlandım diye kontrol etmek için siteye girdim. Görüntüleye basmak yerine yanlışlıkla iptale bastım. Sonrasında pckolik'i aradım ve siparişimin iptal edilmemesini istediğimi söyledim onlarda bana pazartesi muhasebe ile iletişime geçip iptalini gerçekleştirmiyceklerini söylediler şimdi benim korktuğum taraf şu eğer muhasebe ile iletişime geç geçilirse ve benim siparişim iptal olursa ayrıca hadi diyelim iptal oldu stok bitmiş olur büyük ihtimalle o zamana benim ne yapmam lazım bilgili bir var mı aranizda

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Arkadaşlar konudan alakasız ama ben normalde sistemi sipariş ettim sistem ne durumda ne yaptılar acaba hazırlandım diye kontrol etmek için siteye girdim. Görüntüleye basmak yerine yanlışlıkla iptale bastım. Sonrasında pckolik'i aradım ve siparişimin iptal edilmemesini istediğimi söyledim onlarda bana pazartesi muhasebe ile iletişime geçip iptalini gerçekleştirmiyceklerini söylediler şimdi benim korktuğum taraf şu eğer muhasebe ile iletişime geç geçilirse ve benim siparişim iptal olursa ayrıca hadi diyelim iptal oldu stok bitmiş olur büyük ihtimalle o zamana benim ne yapmam lazım bilgili bir var mı aranizda
İptal olacağını sanmıyorum işlerini ciddi şekilde yapıyorlar sonuçta. İptal olsa bile durumu belirtince size yardımcı elbette olacaklardır ama bence o zamana stok bitmez bile.

The Mehmet TR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
İptal olacağını sanmıyorum işlerini ciddi şekilde yapıyorlar sonuçta. İptal olsa bile durumu belirtince size yardımcı elbette olacaklardır ama bence o zamana stok bitmez bile.
Umarım dediğiniz gibi olur yıllardır PC almak istiyorum aldığım PCyi de kaza kurşununa kaybetmem umarım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri