PCKOLİK NE YAPIYOR ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Ustam seninki iyi valla 9 Eylül tarihinde aldım Perşembe kargoya verildi buraya kadar tamam şimdi Aras kargo başlıyor 24 saat de teslimat yazıyor cuma gelmedi aradım sordum cumartesi kesin geliyor dediler bugün aradım bugünde gelemicek dediler pazartesi sorun olmazsa gelir dediler tamam dedim sistem İstanbul'dan Ankara'ya akşamdan sabaha geldi 2 gün Ankara içinde kodu okutup onaylatamadılar şimdi de bilgisiyar şehir turuna çıktı Afyon'a gönderdiler sistemi ne mantıksız iş Ankara/Sincan yazıyor faturada gittiği yer afyon cidden çok saçma iş yapıyorlar
Yanlış sipariş takip nosu paylaşılmış olabilir arayıp teyit edin. Dağıtım merkezi veya öncelikli teslim Afyon ise ondan da kaynaklanıyor olabilir.

KS

veslion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Ustam seninki iyi valla 9 Eylül tarihinde aldım Perşembe kargoya verildi buraya kadar tamam şimdi Aras kargo başlıyor 24 saat de teslimat yazıyor cuma gelmedi aradım sordum cumartesi kesin geliyor dediler bugün aradım bugünde gelemicek dediler pazartesi sorun olmazsa gelir dediler tamam dedim sistem İstanbul'dan Ankara'ya akşamdan sabaha geldi 2 gün Ankara içinde kodu okutup onaylatamadılar şimdi de bilgisiyar şehir turuna çıktı Afyon'a gönderdiler sistemi ne mantıksız iş Ankara/Sincan yazıyor faturada gittiği yer afyon cidden çok saçma iş yapıyorlar
inşallah sistem sağlam gelir hocam valla seninki daha kötü olmuş okdr geze geze darbe filan almadan sağlam alırsın inşallah

Hamza Kaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
inşallah sistem sağlam gelir hocam valla seninki daha kötü olmuş okdr geze geze darbe filan almadan sağlam alırsın inşallah
Oda PCkolik şirketine kalmış birşey acaba nasıl paketledi Aras kargo nasıl çalışıyor hepsi ayrı dert ve hepsi onları ilgilendiriyor ben yarın gelirse kargocunun önünde açıp incelicem eğer yarında gelmezse Aras kargonun şubesine gidecem artık kim haklı kim haksız orda çalışanlar ile görüşürüm.

KS

veslion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Hero sistem bugün elime ulaştı sonunda, sistem harika çalışıyor. Pc kolik teşekkürler :)

kysenvallano

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Sizin sıkıntılı durumlarınızın aksine benim 2 günde hazirlandi iki gunde geldi haftasonu girmesine rağmen araya aksam test edeceğim inşallah pc de sorunsuz gelmistir. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri