PCKOLİK NE YAPIYOR ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

izzetyilmaz07

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar daha demin baktım kargoya verildi deniyor 48 saate gelir gözüküyor inş bir sıkıntı olmaz

Than SKYWALKER

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Valla ben de bugün aradım cumartesi elinizde olacak demiştiniz, bugün kargoya veriyor musunuz ona göre haftasonu planı yapacam diye. Şuan hazır kargoya gitmeyi bekliyor bugün verilir. Kargo bilgilerini de sistemden görebilirsiniz dediydi. Bilin bakalım ne yazıyor sistemde :)
Aga Benimkiside Öyleydi Birden Geldi Sisteme Bu Sabah 9 Da Vermişler Kargoya bu Akşam 6 da Çıkmış Yola geliyor bulunduğum ile halbuki sabah baktığımda böyle birşey yoktu değişik şeyler dönüyor

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Sorun var orası doğru. Genelde Uğur hocam böyle şeyleri belki iletirdi ama o da gitti artık foruma ciddi şekilde üst yetkide birinin pek bakacağını sanmıyorum.
Bu konu hakkında forumla ilgilenecek bilgili 1-2 kişi getirilmesi güzel olabilir. Şuan gördüğüm kadarıyla çok yönlü bilgi sahibi birileri yok. Kullanıcılarda da zorunluluk olmadığı için soruları cevaplamada aksaklık olabilir.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Şöyle bir teori var. Burada amaç firmayı kötülemek değil. Eğer böyleyse zaten hatalı bir durum. Başta geciktirilen siparişlerde zaten müşteri memnuniyetsizliği başladığı için acaba yeni sipariş verenlerden olumlu dönüş almak adına öncelik onlara veriliyor olabilir mi ?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bu konu hakkında forumla ilgilenecek bilgili 1-2 kişi getirilmesi güzel olabilir. Şuan gördüğüm kadarıyla çok yönlü bilgi sahibi birileri yok. Kullanıcılarda da zorunluluk olmadığı için soruları cevaplamada aksaklık olabilir.
Tamam da kim gelecek ? PC Kolik zaten bakamaz onlar sadece anlaşmalı sistem ve satışa bakıyor. PC Hocası ekibini de tamamen bilmiyorum ama Uğur hocam dışında forumla ilgilenen yoktu zaten. Yani günü birlik bakan yok. O da gittiğine göre buralar modlara ve üyelere emanet.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Tamam da kim gelecek ? PC Kolik zaten bakamaz onlar sadece anlaşmalı sistem ve satışa bakıyor. PC Hocası ekibini de tamamen bilmiyorum ama Uğur hocam dışında forumla ilgilenen yoktu zaten. Yani günü birlik bakan yok. O da gittiğine göre buralar modlara ve üyelere emanet.
Uğur hocanın konusunu genel anlamda yazdım. Teknik bilgi olarak çoğumuzdan üstün olması o konuda çok destek sağlıyordu foruma. Sistemler için anlaşma yapılan firmayla anlaşıp 2 haftalığına biri atanabilir diye düşünüyorum ama bunun altından kalkmak çok zor olur tabi. Olursa TR' de çok önemli bir adım olur diye düşünüyorum.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Uğur hocanın konusunu genel anlamda yazdım. Teknik bilgi olarak çoğumuzdan üstün olması o konuda çok destek sağlıyordu foruma. Sistemler için anlaşma yapılan firmayla anlaşıp 2 haftalığına biri atanabilir diye düşünüyorum ama bunun altından kalkmak çok zor olur tabi. Olursa TR' de çok önemli bir adım olur diye düşünüyorum.
Evet ama dediğin gibi altından kalkması zor bir iş olur. Uğraşılmaz bile. Gerekli görürlerse belki forumda daha aktif olacak birini bulurlar herhalde.

KS

veslion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Abilerim kardeşlerim :D :D :D pckolik sonunda benim kargoyu gerçekten kargoya verdi :D

kurnabalry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Dün aradığımda" bugün kargoya veriyoruz" demişti.
Bugün aradım "bugün kargoya veriyoruz" dedi.

Hamza Kaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
Merhabalar, PC kolikten 6 eylül tarihinde HERO SİSTEMİNİ satın aldım, bugün 16 eylül ve benim sistemim hala hazırlanıyor olarak görünüyor, şimdi 12 eylülde aradım 13 eylülde kargolanacaktır en geç dediler tmm dedim. Gün geldi 13 eylül oldu ses çıkarmadım, bu arada 14 eylülde sistemi tavsiye ettiğim arkadaşın sistemi kargoya verildi. 15 eylül ben aradım sisteminiz bugün hazırlandı ve paketlendi denildi, en geç cumartesiye kadar cihazınız elinizde olacak dediler. bekledim, bugün 16 eylül aradım dedim noldu sistem bugün kargoya verin artık lütfen diyeceğim :D BİLİN BAKALIM NE OLDU ? :D Kargonuz montajda denildi :D abiler Biri yardımcı olsun artık bu nasıl bir çalışma sitili sistemi yani biz bu sistemi zorlamı satın aldık anlamayamıyorum yani kimse kusura bakmasın gerçekten büyük edepsizlik bu ben bunu dillendireceğim forumlar ve blogumda bu konudan bahsedeceğim insanlara yazık madur olmasınlar, şimdi ben iş yönünde sıkıntı yaşıyorum 2. sistem ihtiyacım için aldım bu sistemi ve şuan benim işimi gecikiyor bir çok arkadaş görüyorum forumda hepsi mağdur belki aralarında ilk cihazını sipariş verenler var, insanların hevesini kursağında bırakmaya gerek yok, ya en azından telefonla görüştüğümüzde müşteri hizmetleri desinki dostum kardeşim yoğunluğumuz var bittik biz, senin cihazını gönderemiyoruz, yoğunluk var şu gün göndercez desinler ama o gün gerçekten göndersinler, müşteri hizmetlerinin biri başka biri başka konuşuyor paket bi montaja giriyor 2 gün sonra kargolanmak için bekleniyor diyor 1 gün sonra da tekrar montajda deniliyor, kusura bakmayın lütfen ama bu insanla dalga geçmek başka birşey değil yani umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Gönderilmeyeceksede siparişimi iptal etsin biri Allah rızası için :D
Ustam seninki iyi valla 9 Eylül tarihinde aldım Perşembe kargoya verildi buraya kadar tamam şimdi Aras kargo başlıyor 24 saat de teslimat yazıyor cuma gelmedi aradım sordum cumartesi kesin geliyor dediler bugün aradım bugünde gelemicek dediler pazartesi sorun olmazsa gelir dediler tamam dedim sistem İstanbul'dan Ankara'ya akşamdan sabaha geldi 2 gün Ankara içinde kodu okutup onaylatamadılar şimdi de bilgisiyar şehir turuna çıktı Afyon'a gönderdiler sistemi ne mantıksız iş Ankara/Sincan yazıyor faturada gittiği yer afyon cidden çok saçma iş yapıyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri