Çözüldü PCKolik Ödeme Yaptım Ama Hala Bekliyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yilmazgrl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İyi günler,

Pckolikten ürün sipariş ettim ödemeyi gectim eft olarak fakat hala ödeme bekliyor yazıyor para hesabımdan cıktı.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    7.4 KB · Görüntüleme: 57
Moderatörün son düzenlenenleri:

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,
EFT üzerinden yaptığınız ödemelerde karşı tarafından banka sistemine ödeme gelip ilgili kişi siparişini onaylaması gerekiyor. En azından önceden bu şekildeydi. Gün içerisinde ilgili alandaki yazı değişecektir. Siz her ihtimale karşı göndermiş olduğunuz ücrete ait dekont'u elinizin altında muhafaza edin ve telefon veya mail yolu ile irtibata geçerek gerekli bilgilendirmeyi sağlayın. Dediğim gibi sistemsel bir sebepten dolayı henüz bilgileriniz güncellenmemiş olabilir.

KS

yilmazgrl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar,
EFT üzerinden yaptığınız ödemelerde karşı tarafından banka sistemine ödeme gelip ilgili kişi siparişini onaylaması gerekiyor. En azından önceden bu şekildeydi. Gün içerisinde ilgili alandaki yazı değişecektir. Siz her ihtimale karşı göndermiş olduğunuz ücrete ait dekont'u elinizin altında muhafaza edin ve telefon veya mail yolu ile irtibata geçerek gerekli bilgilendirmeyi sağlayın. Dediğim gibi sistemsel bir sebepten dolayı henüz bilgileriniz güncellenmemiş olabilir.
Telefon numarasını arıyorum herhangi bir şekilde hat düşmüyor. Mobil den gectiğim için eftyi elimde pdf olarak var. İnsta üzerinden yazdım pckolik hesabına herhangi bir dönüşte alamadım. Pckolik scam bi site değil diye düşündüğüm için alışveriş yapmıştım okadar sponsoru falan var

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
İnternette aşağıdakiler var mail üzerinden ulaşmaya çalışın eğer ulaşmadıysanız sorununuzu belirtin ve dekontu atın.

Gültepe Mh. Florya Kavşağı E5, D-100 Kuzey Yanyolu, 34290 Küçükçekmece/İstanbul
Email: [email protected]
Telefon: 0212 452 90 90

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
KS

yilmazgrl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İnternette aşağıdakiler var mail üzerinden ulaşmaya çalışın eğer ulaşmadıysanız sorununuzu belirtin ve dekontu atın.

Gültepe Mh. Florya Kavşağı E5, D-100 Kuzey Yanyolu, 34290 Küçükçekmece/İstanbul
Email: [email protected]
Telefon: 0212 452 90 90
Bu telefon numarasını aradım zaten düşmüyor mail atıyım birde

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
İyi günler Pckolikten ürün sipariş ettim ödemeyi gectim eft olarak fakat hala ödeme bekliyor yazıyor para hesabımdan cıktı.
Mesai saatleri içinde havaleniz geçiyor. Aynı zamanda satın alım sorumlusunun da sistemden onaylamasi gerek. Doğru adrese para gonderdiginize emin olun ve firmayla iletişime geçin.

KS

yilmazgrl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Mesai saatleri içinde havaleniz geçiyor. Aynı zamanda satın alım sorumlusunun da sistemden onaylamasi gerek. Doğru adrese para gonderdiginize emin olun ve firmayla iletişime geçin.
iban doğru kontrol ettim. para benim hesabımdan cıktı karşı tarafa gitti. Saat onbir bankalar 9 da mesai başlatıyor

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
Merhabalar, Hat bazen gidiyor bir süre sonra geliyor saat 10.00'da ariyarak müşteri hizmetleri ile iletisime geçtim şüpheniz olmasın belirli aralıklarla ararsanız düşer maile zaten geri dönüş yapmıyorlar herhalde şifreyi falan unuttular :D

KS

yilmazgrl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sorun çözüldü beyler ulaştım telefonla muhasebe onayı bekleniyormuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri