Pckolik sistemi

Eneskoc51

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Pc hocasının tanıtım yaptığı pckolik sistemleri neden kargoya verilmedi 13 Ağustosta sipariş vermiştim bugun kargoya verileceği söyleniyordu ama hala montaj halinde bilgisi olan varmı acaba ?

Rebelle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
50
Sistem bugün kargolanacaktı bilgiler öyleydi şuanda hiçbir gelişme yok 10 gündür bekliyoruz ve bugün dendiği halde hareketlenme yok bune şimdi? Ne zamana kadar beklicez

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Sistem bugün kargolanacaktı bilgiler öyleydi şuanda hiçbir gelişme yok 10 gündür bekliyoruz ve bugün dendiği halde hareketlenme yok bune şimdi? Ne zamana kadar beklicez

Pc hocasının tanıtım yaptığı pckolik sistemleri neden kargoya verilmedi 13 Ağustosta sipariş vermiştim bugun kargoya verileceği söyleniyordu ama hala montaj halinde bilgisi olan varmı acaba ?

Forumda yer alan hiç kimse pckolik müşteri temsilcisi yada firma çalışanı değil neden bu kadar agresif bir yaklaşım sergiliyorsunuz. Gereksiz yere kendinizi geriyorsunuz.

MGulcan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
45
Aynı ürünü bende aldım . Bugün firmayı aradım işlemcisini r5 5500 yapanların testleri devam ediyormuş . Diğerleri kargoya verilmiş . En geç bu hafta Cuma’ya kadar elinizde olacak dendi

Uygar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bende r5 5500 olarak almıştım neden daha montaj halinde diye düşünüyordum cevabınız beni rahatlattı bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim
Aynı ürünü bende aldım . Bugün firmayı aradım işlemcisini r5 5500 yapanların testleri devam ediyormuş . Diğerleri kargoya verilmiş . En geç bu hafta Cuma’ya kadar elinizde olacak dendi

Rebelle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
50
Bende R5 5500 aldım teşekkürler bilmiyordum

KS

Eneskoc51

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Hmm bende r5 5500 yapmıştım ondan olabilir o zman teşekkurler bilgi için

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri