26.000-30.000 TL Peki Bu Görseldeki Hp Victus 16 Alınır Mı?

spartacusra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
AMD Ryzen
Ekran Kartı
3050
Günlerdir laptop arıyorum. Görüntüsü sade, şık, ağır olmayan, ama oyunlar da oynayabileceğim bir şey arıyorum. Tasarım açısından HP Victus’tan başka yok, ya da ben bulamadım. Bu tarz bir laptop önerisi istediğimde Acer Nitro gibi ışıklı mışıklı menteşesi bir acayip oyuncu laptopu önerisi veriyor herkes. Dün yine burada HP Victus 15 alınır mı demiştim önermediler. Peki bu modeli alınır mı?

Ekli dosyalar

• IMG_7330.jpeg
    IMG_7330.jpeg
    271 KB · Görüntüleme: 3

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
891
Günlerdir laptop arıyorum. Görüntüsü sade, şık, ağır olmayan, ama oyunlar da oynayabileceğim bir şey arıyorum. Tasarım açısından HP Victus’tan başka yok, ya da ben bulamadım. Bu tarz bir laptop önerisi istediğimde Acer Nitro gibi ışıklı mışıklı menteşesi bir acayip oyuncu laptopu önerisi veriyor herkes. Dün yine burada HP Victus 15 alınır mı demiştim önermediler. Peki bu modeli alınır mı?
4050 alırsın o paraya ya

mert.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Hocam size kimse hp victus alınmaz demedi. Size 3050'li laptop alınmaz, o iyi bir kart değil denildi. Sizin bütçenizde isteğiniz doğrultusunda normal bir oyuncu laptop una göre hafif, daha kibar ve her işi yapabilecek seri hp victus. Ancak o bütçede 3050 cihazları mevcut. Bütçe artmıyorsa alabilirsiniz. Artarsa
Buna bakabilirsiz.

KS

spartacusra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam size kimse hp victus alınmaz demedi. Size 3050'li laptop alınmaz, o iyi bir kart değil denildi. Sizin bütçenizde isteğiniz doğrultusunda normal bir oyuncu laptop una göre hafif, daha kibar ve her işi yapabilecek seri hp victus. Ancak o bütçede 3050 cihazları mevcut. Bütçe artmıyorsa alabilirsiniz. Artarsa
Buna bakabilirsiz.
Teşekkürler hocam. Mükemmelmiş bu da. Arttırabilirsem alacağım nasipse. Dediğiniz gibi Victus serisinden başka sade ve şık tasarımlı güçlü bir laptop yok.

4050 alırsın o paraya ya
Teşekkür ederim ama üstte de dediğim gibi tasarımı bana hitap etmiyor bu oyuncu laptoplarının.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri