Powerline Adaptör Öneri

Taha Tüzel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar bilgisayarım modemi taşıyamayacağım bir yerde ve kabloda çekemiyorum bu yüzden powerline almaya karar verdim hangini almalıyım wi-fi ile bağlanabilme özelliği de olursa işime gelir şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum

KS

Taha Tüzel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Taha Tüzel' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar bilgisayarım modemi taşıyamayacağım bir yerde ve kabloda çekemiyorum bu yüzden powerline almaya karar verdim hangini almalıyım wi-fi ile bağlanabilme özelliği de olursa işime gelir şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum

bütçe konusunda 600-700 tl arasında bi bütçem vardı o ürünü düşünüyordum zaten ama eski olduğu için vazgeçmiştim şuan hala kullanılır mı dihye bi şüphem vardı teşekkürler büyük ihtimal bunu alıcam

ugur.gozaydin' Alıntı:
Bütçenizi bilmiyorum ama TP-Link TL-WPA4226KIT AV500 Powerline WiFi Kit - 572 TL bu ürünü öneririm gayet iyidir.

birde ben şuanda menzil uzatıcı kullanıyorum ethernet kablosu ile ama o da pek stabil değil bazen netim kopuyor bazen geliyor bazen iyi bazen kötü powerline bu sorunumu çözer mi

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Modem veya Router olarak Cihazınızda problem vardır ürünü aldıktan sonra sorunun çözülme olasılığı yüksek.Bende de sizde olduğu gibi problem vardı.Modem değiştikten sonra sorunlarım çözüldü.Eğer sizde çözülmez ise İSS ile alakalıdır.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ürün halen daha alınır sorun yok. Gayet iyi bir ürün zaten bu tür cihazlar çok sık değişmez eskime vs. konusu söz konusu değil. Zaten bu tür cihazlarda Wifi veya kablolu ağ konusunda tam verim alamazsınız hiçbir zaman. Sebebi ağı evin elektrik sistemindeki kablolardan taşıdığı için performans kayıpları olacaktır. Ya iyi bir Router alacaksınız yada kablouz için Wifi Mesh sistemi.

KS

Taha Tüzel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Taha Tüzel' Alıntı:
Taha Tüzel' Alıntı:

bütçe konusunda 600-700 tl arasında bi bütçem vardı o ürünü düşünüyordum zaten ama eski olduğu için vazgeçmiştim şuan hala kullanılır mı dihye bi şüphem vardı teşekkürler büyük ihtimal bunu alıcam

ugur.gozaydin' Alıntı:
Bütçenizi bilmiyorum ama TP-Link TL-WPA4226KIT AV500 Powerline WiFi Kit - 572 TL bu ürünü öneririm gayet iyidir.

birde ben şuanda menzil uzatıcı kullanıyorum ethernet kablosu ile ama o da pek stabil değil bazen netim kopuyor bazen geliyor bazen iyi bazen kötü powerline bu sorunumu çözer mi

Hmm anladım ilk yeni Modem deneyeyim ozmn teşekkürler

Enes Yavuz' Alıntı:
Modem veya Router olarak Cihazınızda problem vardır ürünü aldıktan sonra sorunun çözülme olasılığı yüksek.Bende de sizde olduğu gibi problem vardı.Modem değiştikten sonra sorunlarım çözüldü.Eğer sizde çözülmez ise İSS ile alakalıdır.
Modem veya router olarak ne önerirsiniz peki

Enes Yavuz' Alıntı:
Bir de modem ile router arasında ki fark nedir

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Router yönlendiricidir ağı ev içinde daha ileriye taşımak için kullanılır. Sadece Router özellikli bir model alırsanız sadece ağı genişletebilirsiniz ama Modem Router diye geçen ürünleri alırsanız o zaman modem olarakta kullanabilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri