Proxy Sorunu 2

Emircan Eren

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İyi Pazarlar Hocalarım . Bu Hatayı 2. Alışım Önceki  alışımda Ayarları restgele değiştirdiğimde sorun çözülmüştü ama bu sefer tekrar aynı hatayı alıyorum . Proxy Ayarlarım Bozuk Olduğu İçin Hiçbir Online Oyunu Oynayamıyorum veya Online Programlara giremiyorum . Web Sitelerinde rahatça dolaşabiliyorum . Önceki seferde Javaya izin vermiştim bu sefer Java ortadan kayboldu . İzin verilen program listesi kendine göre ayarladı . Hocalarım ben bu ayarları nasıl düzelticeğim bozuk olan ayarları SS'ini aşağıya atıyorum lütfen yardımcı olun . Microsoft'un Sitesindeki talimatlar bile işe yaramadı .

RO5drR.png

​
Şimdiden Teşekkürler Hocalarım
Tekrardan İyi Pazarlar

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,135
 linktekileri uyguladınmı eğer denemediysen uygularmısın.   ve   videolardakileride deneyebilrisin. Sonucu bildirirsin.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,135
Bunlar uygulayabileceğin bir kaç çözüm ve benim bildiğim başka çözümü yok Format at sorunu kökten çöz derim.

KS

Emircan Eren

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Format attım zaten önceki konumda yazmıştım ozamanda olmamıştı .

Hocam VPN ile oyuna girdiğimde oyunlar online giriyor ama işkillendim başka bir sorun olabilir mi?

KS

Emircan Eren

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Güncel . Format attım yeniden denedim herşeyi ve oyunları yeniden kurdum malesef gine aynı problem

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri