Ps5 Bu Fiyata Alınır Mı?

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar
alınır. ps5 fiyatlar düşüyor. daha düşeceğini düşünmüyorum. 16k falandı 13.500 e kadar gelmiş

HamzaArslan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Fiyat güzel fakat ürün ithalatçı garantili bunu göz önünde bulundurmakta fayda var

Blaster

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
57
Ben ithalatçı garantisine güvenemediğim için bayağı tuzlu bir fiyata Avrasya garantili aldım. Ağustos 2017'de PS4 Slim 1TB modelini 1295 TL'ye ithalatçı garantili almıştım -fiyata bak Allanım yarabbim!- hiçbir sorun çıkmadı ama işte bu sefer durum biraz farklı olduğu için cesaret edemedim.

KS

Rıza

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Fiyat güzel fakat ürün ithalatçı garantili bunu göz önünde bulundurmakta fayda var
İthalatçı garantili ne oluyor peki?

alınır. ps5 fiyatlar düşüyor. daha düşeceğini düşünmüyorum. 16k falandı 13.500 e kadar gelmiş
Dijital sürüm ne oluyor peki hocam

Arkadaşlar masaüstü bilgisayarım var i5 12400f ve 3060 lı ama ps5 de çok merak ediyorum almam gerekli mi diye sizin düşünceleriniz ne bu konuda ps5 ile ilgilide fazla bilgim yok neden almalıyım veya almama gerek var mı görüşleriniz benim için çok değerli

Blaster

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
57

Arkadaşlar masaüstü bilgisayarım var i5 12400f ve 3060 lı ama ps5 de çok merak ediyorum almam gerekli mi diye sizin düşünceleriniz ne bu konuda ps5 ile ilgilide fazla bilgim yok neden almalıyım veya almama gerek var mı görüşleriniz benim için çok değerli

Bluray disk takma yeri yok. Sadece PS Store'den yükleme yapabiliyorsun.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892

Ps5 kendi zevkinize göre alınır ya da alınmaz. fikir vermek sacma olur. ama oyunları pahalı kendisi öyle aldığın zaman 16-17k cıkıyor zaten oyunlarla. çoğu oyunu artık bilgisayardan da oynayabiliyorsun alıp almamak sana kalmış. ben ps sevmıyom mesela 3-4k olursa alırım onun dışında ne fazla kullanırım ne de fazla para veririm. zevk meselesi

HamzaArslan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3

Bence elindeki hazır sistemi satarak almak hatalı bir karar olur. Sistemini satmadan alabilirsen maddi imkanlar izin veriyorsa tabi sonrasındada oyun fiyatlarını göz önünde bulundurman gerekir. PS tarafında oyun fiyatları biraz tuzlu ve senin baktığın cihaz dijital sürüm oyunları mecburen dijital alman gerekiyor ,aldıktan sonra satma imkanın maalesef olmayacak(CD versiyonlarda oyunları CD olarak alıp sonrasında geri satma imkanın var). Merak konusuna gelirsek Sony stüdyolarının yaptığı oyunlara merakın varsa gerçekten çok üst kalitede yapımlar ve bence her oyuncunun deneyimlemesi gereken yapımlar. Burda önemli nokta bu merakı karşılayabilecek ekonomik durumun olup olmadığıdır.

KS

Rıza

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim değerli görüşleriniz ve bilgileriniz için eğer olurda fiyatı 7k 8k bandına düşerse alırım ki oda hiç olacak bişey değil zamana bırakıp önümüze bakacağız belki pc yi yükseltirim neyse tekrardan hepinize teşekkür ederim hayırlı ramazanlar

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar
alınır hocam sizlere tavsiyem tam set almanız yada ekstra 1 kol ile gelen kolların fiyatı baya pahalı

zeck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
Bir kaç ay önce PS4 umu satıp şahsen ps5 i aldım.. Türkiye fiyatı yüksek olunca İngilterede. Gelen bir arkadaşima aldırdım..389 sterlin fiyatı vardı..dijital versiyonu tercih ettim çünkü PS4 tede CD oyun almazdım..senelik üye oluyorsun zaten güzel oyunlar veriyor merak ettiğinide para verip oyun bir süre sonra değer kaybettikten sonra satın alıp oynuyorsun..bütün oyunların kütüphane duruyor..dilersen başka bir cihaza gectinmi açıp tekrar indiriyorsun..bilgisayarın varsa koşarak git al denmez sonuçta gayet güzel bir sistemin var..ps5 i almak çözüm değil evdeki TV düşük seviyede ise bu sefer birde TV masrafı çıkıyor.sonucta onunda bir tadı var..bide arkadaşla oynarım dersen bir kol daha aliyon oda 1500 ..hafıza yeterli gelmiyor gen4 bı M2 ssd almak lazım şuan 2k bandinda...ha maddi durumum idare eder dersen alınabilir..ben 99 yılından beri tüm PlayStationlari evime aldım..olmazsa olmazjm gibi..şuan AMD bir sistemim var orta segmentte..ama ps5 ide edindim ..ama ps satıp heleki oyunlara çok para vermiyor isen ps5 almak çok mantıklı değil derim

KS

Rıza

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Bir kaç ay önce PS4 umu satıp şahsen ps5 i aldım.. Türkiye fiyatı yüksek olunca İngilterede. Gelen bir arkadaşima aldırdım..389 sterlin fiyatı vardı..dijital versiyonu tercih ettim çünkü PS4 tede CD oyun almazdım..senelik üye oluyorsun zaten güzel oyunlar veriyor merak ettiğinide para verip oyun bir süre sonra değer kaybettikten sonra satın alıp oynuyorsun..bütün oyunların kütüphane duruyor..dilersen başka bir cihaza gectinmi açıp tekrar indiriyorsun..bilgisayarın varsa koşarak git al denmez sonuçta gayet güzel bir sistemin var..ps5 i almak çözüm değil evdeki TV düşük seviyede ise bu sefer birde TV masrafı çıkıyor.sonucta onunda bir tadı var..bide arkadaşla oynarım dersen bir kol daha aliyon oda 1500 ..hafıza yeterli gelmiyor gen4 bı M2 ssd almak lazım şuan 2k bandinda...ha maddi durumum idare eder dersen alınabilir..ben 99 yılından beri tüm PlayStationlari evime aldım..olmazsa olmazjm gibi..şuan AMD bir sistemim var orta segmentte..ama ps5 ide edindim ..ama ps satıp heleki oyunlara çok para vermiyor isen ps5 almak çok mantıklı değil derim
Teşekkür ederim tecrübelerini aktardığın için evet pc var tv de 4k destekli oda iyi çok şükür durumum iyi sadece merak ettim fiyatı 13. 5 k seviyesinde olduğu için alınabilinir mi diye

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri