Psu Hakkında Herkes Çok Kötü Yorum Yapıyor, Bir Süre Idare Eder Mi?

Deniz Çetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Arkadaşlar merhabalar 2 3 gün önce bu bilgisayarı 15 bin TL'ye aldım çok sınırlı bütçeden dolayı kasayı değiştirme şansım yoktu.
Araştırmalarıma göre kasadaki psu için herkes çok kötü yorum yapıyor elinde patlar yürüyen c4 tarzı heyecanla aldığım bilgisayar beni çok korkutmaya başladı
Önümdeki 1 2 ay içinde de psu değiştirme şansım yok işlemciye fan gerektiğinden dolayı bütçe kısıtlı.

Size sorum bu kasadaki psu beni minimum 4 5 ay civarında götürebilir mi? Götüremez ise sebepleri nelerdir?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,277

Arkadaşlar merhabalar 2 3 gün önce bu bilgisayarı 15 bin TL'ye aldım çok sınırlı bütçeden dolayı kasayı değiştirme şansım yoktu.
Araştırmalarıma göre kasadaki psu için herkes çok kötü yorum yapıyor elinde patlar yürüyen c4 tarzı heyecanla aldığım bilgisayar beni çok korkutmaya başladı
Önümdeki 1 2 ay içinde de psu değiştirme şansım yok işlemciye fan gerektiğinden dolayı bütçe kısıtlı.

Size sorum bu kasadaki psu beni minimum 4 5 ay civarında götürebilir mi? Götüremez ise sebepleri nelerdir?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
psu kötü götürür ama önermem bir elektrik kaçağında tüm sistemi yakarsın

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Kimse götürür yada götürmez diyemez ama ürün araştırmalarınızdaki gibi gerçekten kalitesiz. Götürüp götürmemesi biraz şans biraz da yaşadığınız yerdeki elektrik akışının durumuna bağlı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri