PSU önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lampayo Lampiao

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sorunsuzca yıllar boyunca kullanıcağım elektirik git gel yaptığında korkmadan tekrar bilgisayarımı açabileceğim 650-700 wattlık güzel bir psu önerisi verebilirmisiniz bana benim kuzenimin sistemi psu yüzünden gitti benimkide gider diye korkuyorum cok kaliteli bi psu ya sahip değilim 650 watlık power bosst psu ya sahibim güzel bi psu önerisi verirmisiniz

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Birde sistem bileşenleriniz nedir? Ona göre bir güçte ürün önerisi yapacağım.

- 6 Aşamalı akım koruması ki bu şuan alabileceğiniz en yüksek koruma sayısı normalde 4 veya 5 olur, kaliteli kondansatör ve kapasitörlere sahip bir üründür. 

- Yukarıdaki ile aynı şeyler geçerlidir.

Bu ürünleri RTX 2060 Super veya AMD RX 5700 gibi kart olan sistemlerde kullanabilirsiniz.

KS

Lampayo Lampiao

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İntel i5 10500 
Asus dual rtx 2070 super
Asus prime b-460 plus 2933
Xpg d30 3000 mhz ram 8x2 
Bana gerçekten ömürlük bir psu lazım beni korkutmayacak kolay kolay hertürlü güvenebileceğim bi psu istiyorum gerçekten

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Önerdiğim ürünler zaten kalite ve özellik olarak çok başarılı ürünler ama size ileriye dönük daha iyi olsun diye 700-750W bir ürün önersem daha iyi olacak gibi duruyor 700 TL bütçeye.

1.  - 5 akım korumasına sahip kaliteli kapasitör ve kondansatörleri olan bir üründür.
  2.  - 6 akım korumasına sahip kaliteli kapasitör ve kondansatörleri olan bir üründür.
Bu ürünler size önerebileceğim en iyi ürünler bu bütçede ve bu sisteme. Ben olsam Zalman ürünü seçerdim.

NOT : Sorarsanız diye önden söyleyeyim siteler güvenilir bilindik alışveriş mecralarıdır.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Evet iyi bir ürün almışsınız sorun yok. Keşke bu kadar çıkacağınızı söyleseydiniz hafta sonu indirimlerini bekleyin derdim.

Hayırlı olsun diyorum.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri