Pw Sorunu Acil.

cetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam öncelikle merhaba : benim sorunum Power ile ilgili anakarta elektirik geliyor ama açma tuşuna basınca açilmiyor ya poweri arkadasindan kapatıp bekleyip acmayı denemem lazım yada güç kablosunu sök tak sök tak yapınca açılıyor. statik elektirik dediler baktım ondan da degil prizde topraklama sorunu vardır dediler eve elektirikçi cağırdım baktı normal bi sorun yok dedi. eski pc de böyle sorunlar yapmıyordu. Yardımcı olursanız sevinirim sitem özelliklerim:

i7 6700K
Asus Gaming 11551 anakart ddr4
32 Gb ddr4 bellek
Samsung evo 950 m.2 sata ssd
Geforce 980ti ekran karti
1000 seasonic platinium güç kaynağı

KS

cetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam ilk 2 ay sorunsuz açıldı daha önce ki pc de hiç sorun yapmadı böyle 2 ay sonra bu sorun meydana geldi

E

expert

Guest
Kasayı başka evde deneme Şansın var mı veya başka prize tak dene

KS

cetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Başka oda da denedim sonuç aynı başka ev de deneme şansım yok sorunu bi çözmedim dediğim gibi 2 ay öncesine kadar böyle bi sorun yoktu. Ne oldu ise artık

E

expert

Guest
Power gibi gözüküyor ama tam emin değilim yakinda bilgisayar servisi varsa götürüp dene öyle sorunu bulabilirsin kablodan da olabilir

KS

cetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
kablo iç aklıma gelmedi benim yarın ilk işim gidip kablo almak olacak birde öyle denerim umarım çözüm olur çok teşekkür ederim. Eğer yine olmaz ise poweri eksen pc ye götürürüm.

KS

cetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam kablo aldım pw yi söküp arkadaşın pc ye taktik çalışıyor ama eve geri getirip kendi pc me takınca çalışmıyor. Ne yapacam ben anakart arızası olabilir mi ? Yada başka bi sorun.

E

expert

Guest
olabilir aslında yani net bir şey söylemek mümkün değil servise götürüp göstermek lazım

KS

cetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam ne power ne anakart sorun prize gelen elektirikmiş topraklama yokmuş benim oda da elektrikçi gelip ana hattan toprak kablosu çekti. Hocam sonra pc yi açtım kapattım açtım kapattım bi sorun olmadı kısacası çözüldü.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri