Öneri R5 5600X Soğutucu Önerisi

Görkem35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaşlar Selamın aleykum soğutucu arıyorum bulduğum 2 soğutucuyu atacağım bu fiyat bantlarında önerisi olan varsa atarsa sevinirim.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
KS

Görkem35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bence Freezer 34 alın. İlla sıvı soğutma olsun diyorsanız Corsair H100 bakın.
Kankam sıvı soğutma illa olsun diye bir çabam yok sadece yaz ayı yaklaşıyor sıcaklıklar artıcak adam akıllı soğutsun yeterli benim için

İkiside soğutur ama sıvı soğutma istiyorsanız attığınız alınır.
Bir bilginiz var ise hangisi daha iyi soğutur izmirde yaşıyorum ve yazın sorun olabilir sıcaklık diye düşünüyorum

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Kankam sıvı soğutma illa olsun diye bir çabam yok sadece yaz ayı yaklaşıyor sıcaklıklar artıcak adam akıllı soğutsun yeterli benim için

Bir bilginiz var ise hangisi daha iyi soğutur izmirde yaşıyorum ve yazın sorun olabilir sıcaklık diye düşünüyorum
Sıvı soğutma alın ilerde de kullanırsınız.

Kron1k

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaşlar Selamın aleykum soğutucu arıyorum bulduğum 2 soğutucuyu atacağım bu fiyat bantlarında önerisi olan varsa atarsa sevinirim.

bütçe yetiyorsa şiddetle öneririm kendim kullanıyorum aynı işlemcide 50-54 arası derece

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649

e sports duodan pc hocası sağ olsun şu ürüne geçtim. seste baya azalma oldu. bunun lite modeli bütcene daha uygun gibi bi akabilirsin.
benim kullandığım:
lite modeli:
ek olarak benchmark testleri çektiğim kanalım var. ilk videolar arctic soğutucu son birkac video id cooling. karsılastırmayı yaparsın artık.

Son düzenleme:
KS

Görkem35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaşlar peki deepcool gammaz l240 nasıldır?

mehmetgs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Deepcool ak620 tam isabet olur sinerjide mevcut beyazı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri