Çözüldü Ram önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mahmut81

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
G.skill in bu ürünü sipariş vereceğim son kez bir buraya soruyorum. Bütçe ;2400tl bütçeyi aşmadan. Daha iyi bir öneriniz var mı? Birde gamersarena güvenilir midir?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Marka olarak G.Skill firması benim için daha iyi bir firma ama yurtdışından ürün almak sorun değilse sizin için mantıklı olan Corsair belleklerden seçim yapmaktır.

KS

Mahmut81

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Marka olarak G.Skill firması benim için daha iyi bir firma ama yurtdışından ürün almak sorun değilse sizin için mantıklı olan Corsair belleklerden seçim yapmaktır.
Hocam çok kararsız kaldım
amazon olduğu için yurdısından almak beni korkutmuyor. Attığınız ürünlerden hangisini tercih etmeliyim aralarında bir fark varmı eksisi veya artısı cok bir bilgim yok

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
3200MHz CL16 ile 3600MHz CL16 arasında fark olur elbette 3600MHz ürünü alın derim.

Yurtdışı alışverişindeyse ben alışveriş yapmam ama birincisi Amazon var arada sorun olursa çözülmeyecek bir şey olacağını sanmam. 2. olarak RAM ürünleri ömür boyu garantili ürünler servis odaklı sorun yaşayacağınızı sanmıyorum ama TR üzerinden garanti olmayabilir yurtdışına göndermeniz gerekebilir belleği garantilik bir durum olursa.

KS

Mahmut81

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
H
3200MHz CL16 ile 3600MHz CL16 arasında fark olur elbette 3600MHz ürünü alın derim.

Yurtdışı alışverişindeyse ben alışveriş yapmam ama birincisi Amazon var arada sorun olursa çözülmeyecek bir şey olacağını sanmam. 2. olarak RAM ürünleri ömür boyu garantili ürünler servis odaklı sorun yaşayacağınızı sanmıyorum ama TR üzerinden garanti olmayabilir yurtdışına göndermeniz gerekebilir belleği garantilik bir durum olursa.
Hocam bu ürüne ne diyorsunuz . Bu ürü o.c ile3600mhz cl16 yapabilir miyim?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Hocam çok geciktim kusura bakmayın. Attığınız corsair vengeance rgb pro (2x16) ram i o.c ile 3800 mhz yapabilir miyim yongaları ve chip i buna izin verir mi ? @ugur.gozaydin
2021 yılına ait incelemelerde yongaları B-Die olarak görünüyor. OC ile güzel değerler elde edilebilir eğer yongası üretim yılına bağlı değişmediyse.

KS

Mahmut81

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
2021 yılına ait incelemelerde yongaları B-Die olarak görünüyor. OC ile güzel değerler elde edilebilir eğer yongası üretim yılına bağlı değişmediyse.
Hocam güncel olarak chip i ve yongası kaliteli ram önerebilirmisiniz.büyük ihtimal ile corsair alacağım umarım değişmemiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri