Ram Uyumluluğu

3miRun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selam,

RAM'e sahibim ve yükseltmek istiyorum.

almayı düşünüyorum. Sizce uyumluluk sorunu çıkarır mı? Marka sağlam ve güvenilir mi?

Moderatörün son düzenlenenleri:

behnankmscu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Marka iyi ve güvenilir bu konuda bir sıkıntı yaşamazsınız ben de aktif bir şekilde kullanıyorum. Ancak alacağınız ramin tüm değerlerini kullandığınız ram ile karşılaştırın. Buna voltaj değeri de dahil. Eğer uyumlu ise bir sıkıntı yaşamadan yükseltebilirsiniz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Selam, RAM'e sahibim ve yükseltmek istiyorum. almayı düşünüyorum. Sizce uyumluluk sorunu çıkarır mı? Marka sağlam ve güvenilir mi?
Aynı belleği bulamıyorsanız birebir aynı özelliklerde bellek kullanabilirsiniz ama her türlü bir uyum sorunu yaşayabilirsiniz. Sebebi ürünlerdeki yonga farkları. Birebir aynı ürün bile olsa üretim sürecine bağlı içindeki yonga değişmiş olabilir bu yüzden yine azda olsa uyum sorunu yaşamanız olası.

KS

3miRun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Aynı belleği bulamıyorsanız birebir aynı özelliklerde bellek kullanabilirsiniz ama her türlü bir uyum sorunu yaşayabilirsiniz. Sebebi ürünlerdeki yonga farkları. Birebir aynı ürün bile olsa üretim sürecine bağlı içindeki yonga değişmiş olabilir bu yüzden yine azda olsa uyum sorunu yaşamanız olası.
Peki uyum sorunu olursa ürünü iade edebilir muyum? İncehesap iade şartlarını bulamadım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Site fark etmiyor, internet alışverişlerinde 14 gün ürünün kutusuna hasar vermediyseniz iade hakkınız var.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri