Rampage Drop plus mı Steel series arctis 1 wireless mı

ismailli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
dostlar merhaba bu konuyu form da aradım ama bulamadım su anki kullandığım kulaklık RAmpage drop plus 7.1 daha yeni ama kablosuz kulaklık denemek istiyorum şu dünyada istedeğim kulaklık steel series arctis 1 wireless sizce takasa değermi rampage drop plus ile mesela rampage de 50mm en fazla 118 db sürücüler var arctis de 40mm 98db ve arctis de 7.1 yok

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
SS ürünlerinin ses kalitesini ve ürün kalitesini genel olarak fiyatlarına göre başarılı bulmam ama bu kıyaslamada net SS AC 1 alın derim.

Bu arada bütçeniz nedir bilmiyorum söylerseniz net bir ürün önerisi yaparım size.

KS

ismailli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
SS ürünlerinin ses kalitesini ve ürün kalitesini genel olarak fiyatlarına göre başarılı bulmam ama bu kıyaslamada net SS AC 1 alın derim.

Bu arada bütçeniz nedir bilmiyorum söylerseniz net bir ürün önerisi yaparım size.
kullanıdığım kulaklığı satmayı düşünüyorum ve birde direksiyon setim var onuda satmayı planlıyorum ikinci el alıcam zaten sıfırını almaya gücüm yok bütce 700

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
700 TL ye sıfır iyi ürünler var zaten. 2. el kulaklık hijyen açısından önermem.
  1. Cougar Immersa Ti Stereo - 481 TL - Ti takısı titanyum kaplamalı sürücülerden geliyor. Kaliteli tiz ve bass ayrımı var yani oyunlarda sanal 7.1 olmamasına rağmen kaliteli ses ayrımı yaparsınız.
  2. HP Omen Blast 1A858AA 7.1 - 603 TL veya HP X1000 7HC43AA 7.1 Kablosuz - 612 TL - İki üründe ses ve mikrofon olarak benzerler. Farkları kablolu ve kablosuz ama fiyatları denk olduğundan kullanıcılar genelde kablosuz ürünü seçiyorlar.
  3. HP 3XT27AA Omen X Mindframe 7.1 - 650 TL - Özel bir soğutma sistemine sahip bir üründür. Yastıkları ve ürün ısınmaz rahat bir kullanım sağlar.
  4. Razer BlackShark V2 X Stereo - 690 TL - 1 numaralı ürün gibi titanyum sürücüleri var yani aynı şeyleri söyleyebilirim bu ürün içinde.
  5. HyperX Cloud Core 7.1 - 759 TL - Kaliteli bir üründür bu listede HP ve Razer ürünü yerine tercih edilebilir.
  6. Cougar Immersa Pro Ti 7.1 - 769 TL - 1 numaralı ürünün 7.1 versiyonu. 7.1 olunca ses kartı oluyor üründe ve buna bağlı yazılım desteği geliyor kulaklığa.
Bu ürünleri en iyiden başlayarak sıralarsam 6 > 3 > 5 > 1> 4 > 2 diye sıralayabilirim. 700 TL paranız varsa 2. el bir ürün almayın derim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri