Yardım Razer Kulaklık Stok Sorunu Blackshark V2 Kulakık

filmlerinizinden

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Blackshark V2 Kulaklığım vardı bazı nedenlerden dolayı garantiye Gönderdim Garanti İade Değişim Belgesi verdi
Satın Aldığım Yere Gittim Elerinde Stok Olmadığı İçin Vermediler Bana Stok Gelene Kadar Bekliyebilirsiniz Dendi
Normalde Elerinde Stok Yoksa Ya O ürüne eş değer Bir Ürün vericekler yada bir üst Modelini
Ve Aynen Bu Şekilde satın aldığım yere Söyledim Bunun İmkansız Birşey Olduğunu Söylediler yada Garanti Firmasından Arayıp Elerinde Stok varsa Onlardan temin etmemi Söylediler
Ne yazıkki Onlarda da Stok Yokmuş

BEN ŞİMDİ NE YAPICAM ?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,147
Blackshark V2 Kulaklığım vardı bazı nedenlerden dolayı garantiye Gönderdim Garanti İade Değişim Belgesi verdi
Satın Aldığım Yere Gittim Elerinde Stok Olmadığı İçin Vermediler Bana Stok Gelene Kadar Bekliyebilirsiniz Dendi
Normalde Elerinde Stok Yoksa Ya O ürüne eş değer Bir Ürün vericekler yada bir üst Modelini
Ve Aynen Bu Şekilde satın aldığım yere Söyledim Bunun İmkansız Birşey Olduğunu Söylediler yada Garanti Firmasından Arayıp Elerinde Stok varsa Onlardan temin etmemi Söylediler
Ne yazıkki Onlarda da Stok Yokmuş

BEN ŞİMDİ NE YAPICAM ?
bekliceksin mecbur

massiveRAIN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
35
Türkiye'nin şu saçma resmi evrak yürüme işleri ...
Almışsın kulaklığı değişim kağıdı vericeğini bul sıfırını getir adama ver , al bu kağıdı git aldığın yere ellerinde varsa versinler yoksa yapacak birşey yok , türkiyedeki garanti olayıda rezillik. Banane kardeşim ürün bozukmu bozuk , getirin verin benim kulaklığımı. Tüketici hakkı 0

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri