Rdr2 Ve Gta5 E Zam Hemde Fena!!

KS

Emirhan52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
Sea of Thieves aldım o bana yeter.

Ben şuna seviniyorum epicten bedavaya aldım sonra sorunluydu epic bir türlü açılmıyordu sonra fivem den kazandığım parayla ilk işim gittim gta 5 i steamden aldım şuanda iyi ki böyle bir hareket yapmışım diye seviniyorum.
hocam sea of thievese hiç girişmeyin valla girdimi çıkamıyorsunuz :D 3k saat oldu duramıyorum

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
hocam sea of thievese hiç girişmeyin valla girdimi çıkamıyorsunuz :D 3k saat oldu duramıyorum
Ben bizimkiler oynuyor diye oynadım şimdi lol den çıkmıyoruz.
ilk işim bundan sonra 2. monitörü almak yoksa böyle olmayacak alt tab atmaktan sıkıldım valla.

shwif

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Xbox gamepass de rdr varmı?

shwif

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Xboxda 469 tl hala

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Çok sağlam oyunlar evet ama dönemleri geçti artık. Gta 5'i sadece RolePlay tarafı tutuyor. RDR2 de pek farksız değil. Satış zamanının sonuna gelmiş oyunlara neden böyle bir zam amaçladılar acaba ?

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Çok sağlam oyunlar evet ama dönemleri geçti artık. Gta 5'i sadece RolePlay tarafı tutuyor. RDR2 de pek farksız değil. Satış zamanının sonuna gelmiş oyunlara neden böyle bir zam amaçladılar acaba ?
steam kuru düşüktü sanırım yükselttikleri için zamlanmış olabilir

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Beler rdr2 evet gerçekten mükemmel bir oyun ama bence gidin pintipandadan izleyin para vermeyin veya krek indirip riske girmeyin

Sea of Thieves aldım o bana yeter.

Ben şuna seviniyorum epicten bedavaya aldım sonra sorunluydu epic bir türlü açılmıyordu sonra fivem den kazandığım parayla ilk işim gittim gta 5 i steamden aldım şuanda iyi ki böyle bir hareket yapmışım diye seviniyorum.
Hocam fivem bitti hep 12 13 yaşındakiler doldu diyorlardı doğrumu yoksa devam ediyor mu

Qlay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
114
Beler rdr2 evet gerçekten mükemmel bir oyun ama bence gidin pintipandadan izleyin para vermeyin veya krek indirip riske girmeyin

Hocam fivem bitti hep 12 13 yaşındakiler doldu diyorlardı doğrumu yoksa devam ediyor mu
Eastergamers yeni seriye başladı oradan da izleyebilirsiniz

A. Morgan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
52
Zamlanmaması sürpriz olurdu. Bir zam da EA oyunlarına bekliyorum ben. FIFA'yı, BF'leri bu fiyatlarda görmemiz olası.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri