Realme 8 Almaya Değer Mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berk05

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar,

Kendime yeni bir telefon almak istiyorum pubg mobil gibi oyunlar oynuyorum max 5000tl olan bir telefon bakıyorum ama çoğu telefonu bir kesim çok iyi derken bir kesim onun yerine şunu alın diyor arada kaldım iyice bütçemi arttıramıyorum şuanlık baktığım telefın Realme 8 çoğunluk gayet iyi dediği için hoşuma gitti sarjı hızlı bitmesini hiç istemiyorum 2.el olmazsa sevinirim önerdiğiniz telefonu özetle anlatırsanız sevinirim iyi günler.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Bütçenize Redmi Note 10S ve Realme 8 ürünlerinin ikisini de öneririm. 2 cihazda zaten benzer özelliklere sahip. Note 10S birkaç ufak tefek detayla daha iyi bir cihaz benim önerim o olur.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Merhabalar,

Kendime yeni bir telefon almak istiyorum pubg mobil gibi oyunlar oynuyorum max 5000tl olan bir telefon bakıyorum ama çoğu telefonu bir kesim çok iyi derken bir kesim onun yerine şunu alın diyor arada kaldım iyice bütçemi arttıramıyorum şuanlık baktığım telefın Realme 8 çoğunluk gayet iyi dediği için hoşuma gitti sarjı hızlı bitmesini hiç istemiyorum 2.el olmazsa sevinirim önerdiğiniz telefonu özetle anlatırsanız sevinirim iyi günler.
Redmi not 10 s öneririm.

d3nnniz

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
19
Merhabalar,

hocam pubg oynayacaksanız bence iphone veya oyun telefonu alın. redmi note 10s mükemmel telefon ama oyun için uzun ömürlü değil. realme 8 tecrübem yok arkadaşım kullanıyor pubg için bir kasma söz konusu değilmiş fakat bana göre o da biraz zaman geçince ısınmaya başlayacaktır. pubg için genelde iphone 11 tercih ediliyor ama fiyatı malum.

KS

Berk05

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
oyun telefonu yazdığımda nedense fiyatı ucuz ama iyi gibi duran 2 telefon çıktı birisi

Honor 9X 128 GB​

diğeri ise

TECNO Pova Neo 128 GB​

sizce bunlar nasıl?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri