Realtek family controller bozuldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Coppast

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Simdi pc yi bi gün açtım bios ta 2 hata verdi 1. Tarih saat yanlış dedi 2. Sini anlamadim. Ama pc açılınca baktim ki kablolu internet yok bakiyorum modeme var diyor kabloyu kardeşim deniyor oluyor
Ve benim family controller yok aygit yöneticisi nde yok ag bağdaştırıcı sında yok driver booster uygulamasina giriyom bağlantısı kesilmiş aletlerde var yaninda
Net-microsoft Hosted Network Virtual Adapter diye biseyde var baglantisi kesilmiş lerde benim family controller in sürücülerini yükle dim aygi yok gibimsi seyler diyor Yardim edin lütfen

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Sistem kapalıyken anakartınızın BIOS pilini sökün(Bozuk para büyüklüğünde genelde ekran kartının takıldığı soketin oralarda bir pildir) 3-5sn. bekleyin ve sonra pilsiz açın sistemi. Açılınca BIOS 'a girin ve tekrar çıkın sistemi kapatın. Sonra BIOS pilini geri takın ve sistemi açın BIOS 'a girin ve BIOS EXIT sekmesinden Default yani standart ayarları yükle seçeneğini kullanın ve ayarları kaydedip çıkın BIOS ekranından. Sonra sistemin açılmasını bekleyin ve kontrol edin.

KS

Coppast

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Sistem kapalıyken anakartınızın BIOS pilini sökün(Bozuk para büyüklüğünde genelde ekran kartının takıldığı soketin oralarda bir pildir) 3-5sn. bekleyin ve sonra pilsiz açın sistemi. Açılınca BIOS 'a girin ve tekrar çıkın sistemi kapatın. Sonra BIOS pilini geri takın ve sistemi açın BIOS 'a girin ve BIOS EXIT sekmesinden Default yani standart ayarları yükle seçeneğini kullanın ve ayarları kaydedip çıkın BIOS ekranından. Sonra sistemin açılmasını bekleyin ve kontrol edin.
Şey cevap icin teşekkürler fakat pc me telefondan internet paylastim sonra window güncellemesi gelmiş yaptim onu yeniden baslatinca geldi internet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri