Redmi Note 10S Mİ Realme 8 Mİ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berk05

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar hocamlar,

Yeni bir telefon alıcağım fakat birtürlü bulamadım bu aralar gidip geldiğim 2 adet model var birisi Redmi Note 10S iken diğeri Realme 8 ikisindede aynı işlemci bulunuyor çoğu özelliği neredeyse aynı Realme 8'de super amoled Redmi note 10S'de amoled bulunmakta Realme çok bilinmeyen marka olduğunu düşünüyorum o yüzden Redmi almaya düşünüyorum ama Redmi Note 10S'de youtube vb. videolar izlerken aşırı kontrasttan dolayı videolar çok parlak, göz yorucu ve yağlı boya gibi duruyormuş o yüzden Realme 8'de Super Amoled olduğu için daha iyi gibi geldi sizce hangisi daha iyidir?

Bütçem 5500TL olduğu için bu fiyatlarda bu telefonları buldum.

Son düzenleme:

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Bütçenizden dolayı Note 10s tercih edilebilir. Dediğiniz gibi birbirlerine çok yakın cihazlar ama arada fiyat farkı da var. Fiyattan bağımsız olarak genelde Realme 8 önerilmiş ama bütçe işin içine girince 10s daha mantıklı.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Bende note 10 s tercih ederdim. Realme pek bildiğim marka değil.

ednahmet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam Note 10s stereo hoparlör kullanıyor suya toza falan dayanıklı realme 8 ise NFC özelliği var nfc çok önemli değilse Note 10s tercih etmek daha mantıklı gibi gözüküyor.

KS

Berk05

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bütçenizden dolayı Note 10s tercih edilebilir. Dediğiniz gibi birbirlerine çok yakın cihazlar ama arada fiyat farkı da var. Fiyattan bağımsız olarak genelde Realme 8 önerilmiş ama bütçe işin içine girince 10s daha mantıklı.
fiyatım 5500 olabilir evet ama eğer Realme 8 daha iyiyse tabikide biraz daha çıkabilirim zaten arada 600tl gibi bir fark var çok değil

KS

Berk05

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bende note 10 s tercih ederdim. Realme pek bildiğim marka değil.
Realme zaten oppo'nun bir markasıydı ama sonra ayırdılar ve Realme adında yeni bir marka çıktı aslında asıl adı Oppo Realme 8

KS

Berk05

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam Note 10s stereo hoparlör kullanıyor suya toza falan dayanıklı realme 8 ise NFC özelliği var nfc çok önemli değilse Note 10s tercih etmek daha mantıklı gibi gözüküyor.
hapörler daha iyi olması güzel ama kamera,performans,pil benim için en önemli 3 şey oyun oynadığım için güçlü olmasını istiyorum

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Kendi bildiğimden değil araştırdığıma göre farklı farklı yerlerde herkes Realme 8 önermiş.

KS

Berk05

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kendi bildiğimden değil araştırdığıma göre farklı farklı yerlerde herkes Realme 8 önermiş.
Evet bende realme daha iyi die düşünüyorum ama herkes farklı birşey diyor az önce birisi bana şunu dedi (Realme redmi den de beter bir marka almayın) yine araştırmaya başladım 2 aydır bu iki model arasında araştırma yapıyorum.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Evet bende realme daha iyi die düşünüyorum ama herkes farklı birşey diyor az önce birisi bana şunu dedi (Realme redmi den de beter bir marka almayın) yine araştırmaya başladım 2 aydır bu iki model arasında araştırma yapıyorum.
Yazdığım gibi ben bilmiyorum ama araştırıp 3-4 yere baktım genelde Realme 8 daha iyi denmiş. Özellikleri benzer cihazlar ama Realme 8 bazı konularda daha iyi galiba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri