[REHBER] Tüm oyunları tam ekran pencerede çalıştırmak | Borderless Gaming kullanımı

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Katılım
31 Ara 2019
Mesajlar
1,361
Tepki
818
Konum
34 | İstanbul Avrupa
Borderless Gaming


Borderless Gaming, tam ekran pencere özelliği olmayan, sadece pencere moduna sahip oyunları ve bu özelliğin olduğunu iddia edip bize istediğimizi veremeyen oyunları (programlarda dahil) tam ekran pencere olarak çalıştırmaya izin veren ufak bir yardımcı araçtır. Bu program ile ayrıca ALT+TAB ile pencere değiştirme özelliği olmayan oyunlarda pencere değiştirme desteği de sağlayabiliyorsunuz. Hatta pencere değiştirme yapılabildiği halde, pencere değiştirip tekrar oyuna dönüldüğünde çöken oyunları da bu program sayesinde çözüme kavuşturabiliyoruz.
Eski oyunları hala oynayanlar varsa bu programa fazlasıyla ihtiyaçları duyabilirler.Borderless Gaming Kullanımı

Kullanacağınız uygulamaları "Favori" bölümüne ekleyin, ekledikten sonra
hzruJB.png
butonuna tıklayın ve oyununuz artık tam ekran pencere moduna kavuşacaktır. Eğer beğenmezseniz veya oyuna gerçekten bunu kaldıramıyorsa bir altında ki
AJLDh1.png
butonuna basın ve eski haline tekrar alın. Programı işinizi hallettikten hemen sonra dilerseniz kapatabilirsiniz. Değişiklik uyguladığınız oyun, siz yeniden başlatana kadar Tam ekran pencere / Çerçevesiz ekran 'da kalacaktır.

Videolu anlatım:

unknown.png• Ücretsiz Sürüm:

• Steam Bağlantısı:
Not: Steam sürümü ücretsiz sürüm ile aynıdır. Steam 'de sadece destek amaçlı ücretlidir ve ekstra destek içinde DLC 'si mevcuttur.
Faydalı olduysa Beğeni bırakmayı unutmayın...
 

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri
Üst