Router önerisi

semihhbozkurtt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar bir router arıyorum. Komşunun wifisine wifi ile bağlanıp eve wifi yapacak birde aynı routerdan pcye kablolu bağlantı yapıcak böyle bişey varmı acaba ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Başlıkta yazmışsınız zaten size Router gerekli. Komşunun modemi hangi markanın ürünü onu öğrenin size uygun bir Router önerisi yapalım. Siz bu Router ile komşunun modemini birleştireceksiniz sonrasında bu Router cihazı sizin daire ile komşunun modemine yakın ama 2 evin merkezinde kalacak bir konuma koyacaksınız ve ağı bu şekilde evinize dağıtabilirsiniz ancak Wifi sinyali olduğundan 1 Router sinyal ve hızı biraz düşürecektir ki bütçenize göre size buna uygun bir kit öneriside yapabiliriz.

KS

semihhbozkurtt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Böyle bir routerdan pcye kablolu giriş yapılıyor mu? Yani modemin wifisine bağlanıp pcye kablolu girecek.

KS

semihhbozkurtt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam marka bilmiyorum adam wifi kullan diye şifre verdi modeminizin markası ne diye soramam yani k.bakmayın.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Genel olarak bazı modellerde sorun çıkabiliyor yoksa çoğunlukla uyumlu bir sorun yok ama dediğim gibi markasını bilsek daha doğru öneride bulunabiliriz.

KS

semihhbozkurtt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam siz bişey önerin sıkıntı olursa iade ederim ben

Aslında internet vodafone net ben modemin huawei marka olduğunu tahmin ediyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri