RTX 3070 Ti İçin 1080P mi 2K Monitör mü?

efeseker01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Ya ben merak ediyorum 2k monitör alınca çözünürlüğü oyunlarda falan 1080p çekip oynanmaz mi zaten ?

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Çok teşekkür ederim pchocası forum sakinleri :) yorumlarınızdan yola çıkarak bu monitörü sipariş olarak geçtim :)
Sistemin hakkı olan güzel bir monitör almışsınız. Öyle bir sisteme 1080p pek gitmezdi zaten(FPS-Rekabetçi oyuncuları dışında). Ürün seçimi de güzel, hayırlı olsun

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
2k

Moderatörün son düzenlenenleri:

TheMightyKAC

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Arkadaşlar Gencer gaming den Viktor aldınız demi bende alicamda kargo sürecinden korkuyorum lütfen sistemi sipariş ettikten sonraki sürecinizi anlatabilirmisiniz
Dostum söz verdiğim gibi sipariş sonrası süreçten bahsedeyim. Siparişten 4 gün sonra sistem kargolandı ve 5. gün elime ulaştı. Herşey eksiksiz ve tüm ürünlerin kutularıyla birlikte gönderildi. Ürün sorunsuz çalışıyor. Teslimat sonrasında ufak bir sorunum olduğunda da Whatsapp'dan ilgilenip, süreci yürüttüler. Aklına takılan sorular olursa yazabilirsin.

Xato

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Dostum söz verdiğim gibi sipariş sonrası süreçten bahsedeyim. Siparişten 4 gün sonra sistem kargolandı ve 5. gün elime ulaştı. Herşey eksiksiz ve tüm ürünlerin kutularıyla birlikte gönderildi. Ürün sorunsuz çalışıyor. Teslimat sonrasında ufak bir sorunum olduğunda da Whatsapp'dan ilgilenip, süreci yürüttüler. Aklına takılan sorular olursa yazabilirsin.
Kargo sürecinden çok korkuyordum sanırım dediğiniz gibi bozuk kırık yada açılmış ürün gelmedi bende sizi bekliyordum sipariş vermek için içim rahatladı diyebilirim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri