Çözüldü Rtx 3090 Ti Tavsiye-Fiyat (3 Ağustos 2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selcukaysu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Merhabalar.

Yakın zamanda, geçen hafta "Asus Tuff GeForces 3090 Ti Gaming Oc" modeli bir çok sitede 34.000 TL bandına kadar düştü. Ödeme yöntemlerimi hazırlayamadığım için alamamıştım.

Şimdi ödeme yapabilecek durumdayım ama fiyatlar eski haline geri geldi. Sizce tekrar o fiyatlara düşer mi yoksa 40.000 Tl fiyat bandından "Msi 3090 Ti Süprim X" modelini almalı mıyım?

Değerli fikirleriniz için Şimdiden Teşekkür ederim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Merhabalar.Yakın zamanda,geçen hafta "Asus Tuff GeForces 3090 Ti Gaming Oc" modeli bir çok sitede 34.000 Tl bandına kadar düştü. Ödeme yöntemlerimi hazırlayamadığım için alamamıştım.Şimdi ödeme yapabilecek durumdayım ama fiyatlar eski haline geri geldi.Sizce tekrar o fiyatlara düşer mi yoksa 40.000 Tl fiyat bandından "Msi 3090 Ti Süprim X" modelini almalımıyım.

Değerli fikirleriniz için Şimdiden Teşekkür ederim.
Bence indirim bekleyip 34K altından almalısın. 40K verilmez bence. 4000 Serisinide bekleyebilirsin.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
İndirim beklemelisin dostum . 3090 ti muhtemelen 4080 gücünde olacak ki 4080 in referans fiyatı daha uygun olacak . 32-34 bandına bile alırsan muhtemelen pişman olacaksın .

KS

selcukaysu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
ASUS veya MSI 2 markayıda önermem. şu kartı alın geçin eğer düşünüyorsanız.
neden öyle dediniz. Merak ettim. Açıkcası msi a bende pek güvenemiyorum ama asus güven veriyor. Performansları daha iyi değil mi bu karta göre o kartların ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
neden öyle dediniz. Merak ettim. Açıkcası msi a bende pek güvenemiyorum ama asus güven veriyor. Performansları daha iyi değil mi bu karta göre o kartların ?
Mining yapan bir akrabam sayesinde ASUS ve MSI markalarına güvenim hiç kalmadı. Özellikle koskoca ASUS bazı kartlarında termal pad koymayı bile unutmuş. ASUS ve MSI markasının genel olarak ısı başarımları pek iyi değil. GPU değil sadece buradaki olay bellekler ve genel kart ısı dağılımındaki başarımdan bahsediyorum. Bu gördüklerimden sonra üzerine de biraz derin araştırınca yerli/yabancı kaynaklar fark etmiyor ne sorunlar ne sorunlar görüyorsunuz aklınız almaz. MSI markası yine ASUS 'a göre daha iyi ama oda bir PALIT GAMEROCK etmiyor açıkçası. Piyasada bir EVGA bir PALIT en tepe seviyede, tabi benim görüşüme göre böyle. Gigabyte markasını sorarsanız MSI gibi ASUS markasından iyi ama yine EVGA ve PALIT kadar başarılı değil.

KS

selcukaysu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Hocam görüşlerinize çok değer veriyorum hatta buna istinaden sizin önerdiğiniz bir kaç donanımı bilgisayarıma aldım. Lakin bu sefer sizi dinlememiş gibi oldum :( Çünkü siz bu cevabı yazmadan bir kaç dk önce İletişime geçtiğim bir firma ricama istinaden indirim kuponu oluşturup 33.600 tl ye " Asus Tuff GeForces 3090 Ti Gaming Oc" ürününü sipariş geçtim. Özellikle çin tayvan krizinin de beni panikletmesi ile birlikte sizin önerdiğiniz üründen biraz daha ucuz olmasından bu ürünü sipariş geçmiş bulunmaktayım. Umarım sizi dinlemediğim için pişman olmam. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.Umarım fikirlerinize değer vermediğimi düşünmezsiniz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
Hocam görüşlerinize çok değer veriyorum hatta buna istinaden sizin önerdiğiniz bir kaç donanımı bilgisayarıma aldım. Lakin bu sefer sizi dinlememiş gibi oldum :( Çünkü siz bu cevabı yazmadan bir kaç dk önce İletişime geçtiğim bir firma ricama istinaden indirim kuponu oluşturup 33.600 tl ye " Asus Tuff GeForces 3090 Ti Gaming Oc" ürününü sipariş geçtim. Özellikle çin tayvan krizinin de beni panikletmesi ile birlikte sizin önerdiğiniz üründen biraz daha ucuz olmasından bu ürünü sipariş geçmiş bulunmaktayım. Umarım sizi dinlemediğim için pişman olmam. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.Umarım fikirlerinize değer vermediğimi düşünmezsiniz.
Kötü yapmamışsınız rahat olsun içiniz. Genel kullanıcının oyunda dahil takılacağı sorunları yok markaların. Sadece ben olsam +3K daha verip PALIT yada EVGA alırdım. Yorumumu sadece genel bir kişisel araştırma ve gördüklerimi anlattım gibi algılayın.

KS

selcukaysu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Umarım bana bu kötü bir tecrübe olmaz ve sorunsuz bir ürünle şanslı birisi olurum. Değerli araştırmalarınız ve görüşleriniz için bugüne kadar ayırdığınız değerli vakitleriniz için çok minnettarım .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri