Çözüldü Rx 6400 vs Quadro t400

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hasan Ahıska

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Öncelikle iyi forumlar,

düşük bütçede modelleme, yazılım ve zaman zaman video kurgu için toplanacak giriş seviyesi bir sistem için rx 6400 mü daha iyi olur yoksa quadro t400 mü? Fazla oyun oynayan birisi değilim fakat rx 6400 oyun konusunda quadro ekran kartının çok fena önüne geçiyor. Fakat en merak ettiğim konu rx 6400ün blender, unreal engine 4 gibi programlarda kullanılabilir olup olmaması. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Alpi37

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
58
İki kartın da amacı farklı ancak benim tercihim RX6400 olurdu. Kullandığınız programlara hakim değilim ancak üzeceğini sanmıyorum.

ARDA_bey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Oyun için kesinlikle rx 6400, quadro serisi çizim veya mimarlık için kullanılır.

Reignover

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Rx 6400 unreal engine'de dediğiniz gibi quadrodan geri kalaiblir ama genele bakcak olursak rx6400 seçerdim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Öncelikle iyi forumlar,

düşük bütçede modelleme, yazılım ve zaman zaman video kurgu için toplanacak giriş seviyesi bir sistem için rx 6400 mü daha iyi olur yoksa quadro t400 mü? Fazla oyun oynayan birisi değilim fakat rx 6400 oyun konusunda quadro ekran kartının çok fena önüne geçiyor. Fakat en merak ettiğim konu rx 6400ün blender, unreal engine 4 gibi programlarda kullanılabilir olup olmaması. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
Sadece iş için kullanım sağlayacaksanız T400 seçin ama işin içinde azda olsa oyun varsa RX 6400 sizi Blender vs. gibi yazılımlarda o bütçede bir kart için üzmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri