RX 6600 XT kartın 1080p Furmark testinde 82 dereceyi gördü fazla mı?

Klasics

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
rx 6600 xt 8gb ekran kartım var 1920x1080 funmark testimde max 82 yi gördün
fazla mı yeterli mi?
(amd ryzen 5 5600 işlemci var)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mr.Alperen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
18
Bence değil ,pek bilgim yok ama yaz aylarında olduğumuz için +10 sıcaklık ekleniyor bide full performans kullandınız

sezer3636

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
rx 6600 xt 8gb ekran kartım var 1920x1080 funmark testimde max 82 yi gördün
fazla mı yeterli mi?
(amd ryzen 5 5600 işlemci var)
hangi marka model olduğu önemli. benim kart furmarkta 66 görüyor. soğutması kaliteli mi zayıf mı onu bilmemiz gerekli.

Son düzenleme:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
hangi marka model olduğu önemli kimi benim kart furmarkta 66 görüyor. soğutması kaliteli mi zayıf mı onu bilmemiz gerekli.
Her kartta ve kasada farklı sonuçlar alınabilir. Sizin kartınız PowerCoolor markasının sağlam modellerinden birisi Hellhound modeli. Kasanızı yazmamışsınız ama mesh ve iyi hava alan bir kasaysa sıvı soğutmanız da var işlemci sıcaklığı da kasa içine dağılmıyor doğal olarak sizin sistem teoride daha az ısıcak hava tutuyor içeride. Özetle bileşenlerden bağımsız 80 derecelere kadar normal kabul edilebilir.

sezer3636

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Her kartta ve kasada farklı sonuçlar alınabilir. Sizin kartınız PowerCoolor markasının sağlam modellerinden birisi Hellhound modeli. Kasanızı yazmamışsınız ama mesh ve iyi hava alan bir kasaysa sıvı soğutmanız da var işlemci sıcaklığı da kasa içine dağılmıyor doğal olarak sizin sistem teoride daha az ısıcak hava tutuyor içeride. Özetle bileşenlerden bağımsız 80 derecelere kadar normal kabul edilebilir.
iyi tahmin yürüttünüz :) kasa markam dandik ama her dandik markanında iyi ürünleri oluyor. gametech galaxy mesh. 240 lıkta sıvı soğutmam var. kasa camı her zaman buz gibi. o yüzden hiç değişmek istemiyorum. imzamda 'sistem' e tıklarsanız görseli var.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
iyi tahmin yürüttünüz :) kasa markam dandik ama her dandik markanında iyi ürünleri oluyor. gametech galaxy mesh. 240 lıkta sıvı soğutmam var. kasa camı her zaman buz gibi. o yüzden hiç değişmek istemiyorum. imzamda 'sistem' e tıklarsanız görseli var.
Keşke o resmi aydınlık bir ortamda çekseymişsiniz. Kasa içindeki bileşenler pek seçilmiyor.

KS

Klasics

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
valoda falan 60 67 arası gördüm xfx model kart

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
kaç fps merak ettim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri