Çözüldü Ryzen 5 5500 ve MSI B450m M2 pro max PC açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Sizin sistemde bir bileşen hatası mı var anlamadım ki. Daha sıfır Windows aşamasında ne oldu da yine görüntü gitti. Az önce sorduğunuz internet bağlama konusunda bağladınız mı? Windows güncellemelerde mi bir şey yaptı yine diye düşündüm. Sistemi yeniden tekrar başlatır mısınız bakalım o aşamadan devam edecek mi.

KS

Onurozden97

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Sizin sistemde bir bileşen hatası mı var anlamadım ki. Daha sıfır Windows aşamasında ne oldu da yine görüntü gitti. Az önce sorduğunuz internet bağlama konusunda bağladınız mı? Windows güncellemelerde mi bir şey yaptı yine diye düşündüm. Sistemi yeniden tekrar başlatır mısınız bakalım o aşamadan devam edecek mi.
Tekrar format atıyorum. Yeniden başlatınca açılmıyor. Bende windows güncelleştirmelerinden şüpheleniyorum çünkü en başta pcyi kurduğumda masaüstüne ulaştım. Aygıt yöneticisinden güncelleştirmeleri yaptım. Sonra ayarlar Windows updateden iki tane güncelleme hata verdi ve yeniden başlattı kendi kendine. Ondan sonra daha hiç masaüstüne ulaşamadım.

KS

Onurozden97

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Tekrar format atıyorum. Yeniden başlatınca açılmıyor. Bende windows güncelleştirmelerinden şüpheleniyorum çünkü en başta pcyi kurduğumda masaüstüne ulaştım. Aygıt yöneticisinden güncelleştirmeleri yaptım. Sonra ayarlar Windows updateden iki tane güncelleme hata verdi ve yeniden başlattı kendi kendine. Ondan sonra daha hiç masaüstüne ulaşamadım.
@ugur.gozaydin

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Format aşaması dahil o zaman internet bağlantısı komple kesili olsun. Güncellemeleri durdurup interneti sonra takıp ilerleyelim.

KS

Onurozden97

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Aşağıda güncelleştirme başarısız dedi.
IMG_20220826_142102.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri