Fırsat Ryzen 5 5600 2.572TL!!

goktugkoc55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
h270m plus la i7 7700k işlemcim var işlemciden en az %50 daha fazla performans vericek işlemci ne olabilir

iki bileşeni değiştirmek istiyorum anakart çok eski sadece anakart değiştirsem 1151 pinli anakartlar eskidi artık soket tipleri değişti am4 ya da 1200 tipi anakart almak mantıklı mı en ucuza hangisi gelir ?
işlemcini satmayı düşünüyorsan alabilirim reis

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Ben dfs bilgisayardan ekran kartı aldım kutunun her tarafında çince filan etiketler var bilsem almazdım.

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Ben dfs bilgisayardan ekran kartı aldım kutunun her tarafında çince filan etiketler var bilsem almazdım.
kurumsal firma değil hocam istedikleri gibi takılıyorlar ve bugün bir arkadaş aradı anakart almak için stok kapatıp fiyatı yükselttikten sonra stoğu tekrardan açtılar

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Ancak penta teknoloji garantili MSI sıvı soğutmaya lga 1700 braketi gerekti. Penta, bayii den satın almam gerektiğini söyledi. Bende servispointe yazdım 2. Gün kargoya verdiler. Onun gibi olabilir mi acaba ?

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Ancak penta teknoloji garantili MSI sıvı soğutmaya lga 1700 braketi gerekti. Penta, bayii den satın almam gerektiğini söyledi. Bende servispointe yazdım 2. Gün kargoya verdiler. Onun gibi olabilir mi acaba ?
o konuda bir bilgim yok valla

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Ürün seri numarası verip servispointe yollayabilirim bence sonuçta en yetkili servis onlar.

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Ürün seri numarası verip servispointe yollayabilirim bence sonuçta en yetkili servis onlar.
yani ama oraya da çok güvenmemek lazım hocam çünkü şikayetvarda biraz bakındım çok iç açıcı değil ama şansınızı deneyebilirsiniz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri