Ryzen 7 7800X3D Için Hangi Anakart?

Repla

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar. Ryzen 7 7800x3D işlemci ile bir sistem toplamak istiyorum fakat anakart seçimi yapamadım. SSD olarak Samsung 990 pro mevcut ve 6000mhz ddr5 32GB ram. Ekran kartı olarak rx7700 XT düşünüyorum. Sizce bu işlemci ssd ve ramleri destekliycek en iyi anakart hangisidir. Benim beğendiğim bir tanesini linke bırakıyorum fakat çok bilgim yok. Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Bu iki kart arasındaki farkları anlayamadım. Anakart için bütçem max 6k. Bu bütçeyle bu işlemciyi destekleyecek bir anakart bulabilir miyim?

Son düzenleme:

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
İkisinden biri ise bence 5700 olan Wi-Fiden ötürü o çocukluğumuzda ki fare klavye girişlerini görünce kafamdan aşağıya kaynar su döküldü ama mutlaka vardır daha iyi bir ürün önerebilecek

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
İkisinden biri ise bence 5700 olan Wi-Fiden ötürü o çocukluğumuzda ki fare klavye girişlerini görünce kafamdan aşağıya kaynar su döküldü ama mutlaka vardır daha iyi bir ürün önerebilecek
Amazon’dan baktımda sadece 1.2k fazla 6 dan belki uygunsa sizin için alınabilir gene de başka hocalarımızında tavsiyelerine bakmanızda yarar var

KS

Repla

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Akakçe gibi bir yerden de en düşük fiyatı bulun hocam bence 2 site arasında bazen tatmin edici farklar olabiliyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri