Çözüldü Ryzen Vs İntel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Vega 7 grafik işlemcisi olarak daha başarılı. Fakat işlemci tabanlı oyunlarda 10100 daha başarılı sonuç veriyor.

Son düzenleme:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
İncehesap sitesindeki sistem Corsair kasalardan RGB modeli seçilerek alınabilir. Diğer kasaların içindeki PSU ürünlerini önermem uzun vadede. RGB olmayan Corasir kasasını önermedim önü kapalı bir kasa çünkü.

Diğer sistemde ileride yükseltmeye olarak ekran kartı takılırsa çok iyi bir sistem olur. APU sizin için dert değilse oda tercih edilebilir. 4650G işlemcisi GT1030 ayarında bir GPU birimine zaten sahip. Kasa MESH değil öyle bir handikap var ama tercih edilebilir bir sistem.

KS

DenemeForum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Benim için kasa önemli değil 4650g de Vega 7 işlemci kartı var yani GTA 5 de bile 60 fps veriyor hangisi daha iyi performans verilir net olarak

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Benim için kasa önemli değil 4650g de Vega 7 işlemci kartı var yani GTA 5 de bile 60 fps veriyor hangisi daha iyi performans verilir net olarak
Grafik isteyen oyunlarda 4650G işlemcisi daha başarılı, ben de bir kaç test izledikten sonra ekran kartı daha başarısız demiştim, yanılmışım. Fakat işlemci tabanlı oyunlarda CS:GO valorant gibi, 10100 daha başarılı sonuç veriyor. Karar sizin.

KS

DenemeForum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
4650g Olanın kasası iyi değil mi güzel duruyor ama

KS

DenemeForum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Grafik isteyen oyunlarda 4650G işlemcisi daha başarılı, ben de bir kaç test izledikten sonra ekran kartı daha başarısız demiştim, yanılmışım. Fakat işlemci tabanlı oyunlarda CS:GO valorant gibi, 10100 daha başarılı sonuç veriyor. Karar sizin.
Pubg mobile hangisinde daha iyi çalışır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri