Yardım Selamlar Facebook'ta Sordum Ama Cevap Alamadım

içmimarçağatay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Sistemim fotoğraftaki gibi ancak warzone da fps im 1. Adrenalin uygulamasından kayıt almaya başladığımda fps artıyor. Ama onun dışında oynamak mümkün değil.
Diğer oyunlarda mükemmel çalışıyor sadece warzone da böyle :(

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-10-06-33-53-936_com.miui.notes.jpg
    Screenshot_2023-03-10-06-33-53-936_com.miui.notes.jpg
    674.9 KB · Görüntüleme: 5

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Hocam oyunla alakalı bir sorun olabilir bende şuanda oynayamıyorum ama diğer bütün oyunlarda sorun yok
isterseniz şunu deneyin Arama kısmına - Grafik ayarları oradan oyunu seçin ve yüksek performansa alın.
Gür planında Yüksek performansı uygulayın.
Eğer işlemcini performansını artırmak istiyorsanız açabilirsiniz. 9:15 sonrasında 17:59

KS

içmimarçağatay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam oyunla alakalı bir sorun olabilir bende şuanda oynayamıyorum ama diğer bütün oyunlarda sorun yok
isterseniz şunu deneyin Arama kısmına - Grafik ayarları oradan oyunu seçin ve yüksek performansa alın.
Gür planında Yüksek performansı uygulayın.
Eğer işlemcini performansını artırmak istiyorsanız açabilirsiniz. 9:15 sonrasında 17:59

Hocam galiba AMD ekran kartı ile ilgili bir sorun var oyunda arkadaşım laptopta oynuyor ben oynayamıyorum çok moralim bozuluyor gerçekten, yeni topladım sattıracak bana ekran kartını en sonunda 😅

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Hocam galiba AMD ekran kartı ile ilgili bir sorun var oyunda arkadaşım laptopta oynuyor ben oynayamıyorum çok moralim bozuluyor gerçekten, yeni topladım sattıracak bana ekran kartını en sonunda 😅
Olabilir bende apu haliyele oynuyordum şimdi ekran kartı taktım fps 10 üstü çıkmıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri