Ses takılma

Yunus Özil

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar. Sorum şu olacak 2+1 hoparlörüm var ve 4 5 senedir kullanıyorum ilk defa başıma geldi. Youtube' den müzik dinler 10 saniye çalıyor takılıyor sonra tekrar çalıyor ama ses girişini telefonuma taktığımda hiç takılma olmuyor. Hoparlörden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Ses kartı güncellemeleride tamam orada hiç bir sıkıntım yok neden olabilir sizce. 8 GB RAM + 4GB EKRAN KARTI + 500GB HDD var.

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
başka bir cihaz takınca sorun olmuyorsa hoparlördendir. Bir de 2+1 bulmuşken sorayım markası nedir acaba bende almayı düşünüyorum ancak istediğim şey kumandasına mikrofonlu kulaklık takılabilir olması ve RMS 20 + olması.

E

expert

Guest
Bilgisayar da normal müzik açınca takılıyor mu 
Sadece youtube da mı yapıyor bunu

KS

Yunus Özil

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
WalterHolk' Alıntı:
başka bir cihaz takınca sorun olmuyorsa hoparlördendir. Bir de 2+1 bulmuşken sorayım markası nedir acaba bende almayı düşünüyorum ancak istediğim şey kumandasına mikrofonlu kulaklık takılabilir olması ve RMS 20 + olması.

CREATIVE hocam çok sağlam bayadır kullanıyorum. kardeşim ben pcden her yerden müzik dinleyince takılıyor ama telefona takınca hiç takılma olmuyor. sence hoparlördenmi ? :D

Lightning' Alıntı:
kardeş mesut özil akrabanmı
Var kardeşim akrabalık

Teknosoftyazılım' Alıntı:
Bilgisayar da normal müzik açınca takılıyor mu 
Sadece youtube da mı yapıyor bunu

hocam youtubeden dinle akılıyorç media playerden dinle takılıyor. kısaca nerden dinlersen dinle takılıyor

E

expert

Guest
Ya pc deki jak bozuk yada ses sisteminde sıkıntı var

Sessisteminde sıkıntı olsa telefon bağlayınca çalışmaz yani deneyerek görmek lazım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri