Sevdiğim Kıza Ulaşamıyorum

xkişi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Arkadaşlar şuan lise 2'yim ortaokul 8. sınıfın başından beri(neredeyse 3 yıl) bir kızdan hoşlanıyorum. Bu kız ile okulda(ortaokulda) sürekli teneffüslerde dolaşırdık beraber vakit geçirirdik arkadaşlarını ekerek benim yanıma gelir benimle ilgilenirdi. Okulun son haftası balo olacak ben kıza açılmayı düşünüyorum. Balo gününe geldik yanında kız arkadaşları falan vardı bende utandım tabi söylemeye öyle kaldı. O günden sonra kıza bir türlü ulaşamadım. İlk İnstasına istek attım bir süre sonra kabul etti ama mesaj atamıyorum. Arkadaşım bu kızı tanıyordu bende ondan ulaşabileceğim bir yol var mı dedim oda numarasını verdi(doğrumu belli değil).
Bende ilk bir tereddüt ettim whatsapptan yazsam mı diye sonra bir anda attım mesajı. Bekledim bekledim dönüş yok ama mesaj gönderildi gözüküyor. Kıza bir türlü ulaşamıyorum sevgilisi var mı onu bile bilmiyorum.
Uzun lafın kısası ben bu kıza nasıl ulaşırım ?

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Arkadaşlar şuan lise 2'yim ortaokul 8. sınıfın başından beri(neredeyse 3 yıl) bir kızdan hoşlanıyorum. Bu kız ile okulda(ortaokulda) sürekli teneffüslerde dolaşırdık beraber vakit geçirirdik arkadaşlarını ekerek benim yanıma gelir benimle ilgilenirdi. Okulun son haftası balo olacak ben kıza açılmayı düşünüyorum. Balo gününe geldik yanında kız arkadaşları falan vardı bende utandım tabi söylemeye öyle kaldı. O günden sonra kıza bir türlü ulaşamadım. İlk İnstasına istek attım bir süre sonra kabul etti ama mesaj atamıyorum. Arkadaşım bu kızı tanıyordu bende ondan ulaşabileceğim bir yol var mı dedim oda numarasını verdi(doğrumu belli değil).
Bende ilk bir tereddüt ettim whatsapptan yazsam mı diye sonra bir anda attım mesajı. Bekledim bekledim dönüş yok ama mesaj gönderildi gözüküyor. Kıza bir türlü ulaşamıyorum sevgilisi var mı onu bile bilmiyorum.
İnstagram hesabına neden mesaj atamıyorsunuz onu anlayamadım. Keşke seninle bir şey konuşabilir miyim diyip arkadaşlarının yanından uzaklaşarak söyleseydiniz

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Denemedim açıkçası numara duruyor ama nasıl algılar onu arayınca
Gizli numaradan aramayı deneyin öncelikle (gizli arama engelli değilse). Sizinle gezen, konuşan biri bence terslemez bence utanmayın arayın sonra pişman olmayın.

KS

xkişi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Sizi gayet iyi anlıyorum. Çıkmazın içindesiniz. Hesabı ve numarasını öğrendiğiniz arkadaşınız kız mı erkek mi ve sevdiğiniz kız ile hala konuşuyor mu ?
Erkek ve kavgalılar. Belki birine ulaşma şansım var 8.sınıftan arkadaşım instadan ekli

Whiskry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Numarasını gizli numaradan arayıp numara doğru mu diye kontrol edebilirsin ararsin bişey demessin eğer telefonu açarsa illaki alo der sesinden falan anlarsın ve bence arkadaşlarini ekip 8.sinifta seninle takılması çok güzel bişey belki o zamanlar o da sana boş değilmiştir

KS

xkişi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Numarasını gizli numaradan arayıp numara doğru mu diye kontrol edebilirsin ararsin bişey demessin eğer telefonu açarsa illaki alo der sesinden falan anlarsın ve bence arkadaşlarini ekip 8.sinifta seninle takılması çok güzel bişey belki o zamanlar o da sana boş değilmiştir
Numaramı görme şansı var mı herhangi bir şekilde ?

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Arakadaşın da dediği gibi arkadaşlarını ekip seninle geziyorsa o da boş değilmiş

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Bence şimdi aramayayım
Bence en kısa zamanda arayın sonra pişman olursunuz. Arayın konuşmayın isterseniz sadece o mu değil mi anlamaya çalışın sesini hatırlıyorsanız. Ben de söyledim red yedim ama hiç pişman değilim içim rahatladı vicdanım rahat kafaya da takmıyorum artık

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri