Sharkoon Skiller SGK30 Klavye 558 TL

DTB

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Sharkoon Skiller SGK30 klavye 558 TL. Huano Red Switch kullanılıyor klavyede. Fiyatı uygun geldi atayım dedim.

Özelikleri:

Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: Art

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
Teşekkür ederiz. Güzel bir klavye gibi duruyor. Ama ben Sharkoon markasından biraz haz etmiyorum. Psu'ları çok sorunlu. Klavyesini de hiç görmemiştim. Bilmiyorum belki de güzeldir ama markaya güvenim yok dediğim gibi.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Sharkoon da bilmiyorum ya herkes işini yapmalı bence her işe giriyorlar artık

KS

DTB

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Teşekkür ederiz. Güzel bir klavye gibi duruyor. Ama ben Sharkoon markasından biraz haz etmiyorum. Psu'ları çok sorunlu. Klavyesini de hiç görmemiştim. Bilmiyorum belki de güzeldir ama markaya güvenim yok dediğim gibi.
Sharkoon da bilmiyorum ya herkes işini yapmalı bence her işe giriyorlar artık
Klavyesi mouseları güzel bence. Sharkoon light 200 türkiyede 280tlye satılıyordu bir ara. O mouse için 280tl çok uygun. Ekipmanları iyi diye düşünüyorum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
KS

DTB

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Başarılı ürün F/P dengesi iyi ama ben bu paraya mekanik almazdım. Ucuz mekanik klavyeler çok uzun ömürlü olmuyorlar genelde.
Sharkoon alman menşeili bir marka, klavyede huano switch var. Sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum, Huano switchlerden dolayı uzun ömür konusunda da sıkıntı olmaz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Anlatmak istediğiniz şey nedir ?
Uygun fiyata alıyorsunuz klavyeyi ama piyasadaki en ucuz mekanik anahtarlardan birisini alıyorsunuz ve klavyede özellik, yazılım ve genel kaliteden düşüyorsunuz. Ancak aynı fiyatlara Membran bir klavye alırsanız mekanik anahtar almıyorsunuz ama diğer her şey daha iyi oluyor. Bu konudan bahsediyorum. Yoksa bu fiyata mekanik almak isteniyorsa kimseye almayın demeyiz zaten öneri isteyenlere de bu vb. klavyeler bu bütçe için öneriyoruz. Olay bambaşka yani. Siz neden bu kadar üstlendiniz ki klavyeyi ben bunu anlamadım?

• Beğen
Reactions: DTB
KS

DTB

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Uygun fiyata alıyorsunuz klavyeyi ama piyasadaki en ucuz mekanik anahtarlardan birisini alıyorsunuz ve klavyede özellik, yazılım ve genel kaliteden düşüyorsunuz. Ancak aynı fiyatlara Membran bir klavye alırsanız mekanik anahtar almıyorsunuz ama diğer her şey daha iyi oluyor. Bu konudan bahsediyorum. Yoksa bu fiyata mekanik almak isteniyorsa kimseye almayın demeyiz zaten öneri isteyenlere de bu vb. klavyeler bu bütçe için öneriyoruz. Olay bambaşka yani. Siz neden bu kadar üstlendiniz ki klavyeyi ben bunu anlamadım?
Üstlenmiyorum sadece soruyorum. Bana göre klavyenin bir eksisi yok, size göre neden uzun ömürlü olmuyor merak ettim. Yanlış anlamayın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri