Sıfırdan Youtube Hesabı Kasma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
1Mn aboneye böyle ulaşamazsın.
bir tane adam sadece dilenerek 62bin abone olmuş ve videoları 1.9mn izlenme 700k izlenme olanları bile var tutuyor yani. hergün 1 bin abone geliyor kanalına. bende eski kanalda hergün 100 abone topluyodum. 1 haftada 1 bin abone felan kasıyodum. ama başlarda kanalım öne çıkmıyor o sıkıntı kanalımın öne çıkması lazım. yoksa videolar tutar

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
bir tane adam sadece dilenerek 62bin abone olmuş. hergün 1 bin abone geliyor kanalına. bende eski kanalda hergün 100 abone topluyodum. 1 haftada 1 bin abone felan kasıyodum. ama başlarda kanalım öne çıkmıyor o sıkıntı kanalımın öne çıkması lazım. yoksa videolar tutar
Kanalını böyle videolar atarak öne çıkaramazsın çıkartsanda 1M hayalden ibaret.

bir tane adam sadece dilenerek 62bin abone olmuş ve videoları 1.9mn izlenme 700k izlenme olanları bile var tutuyor yani. hergün 1 bin abone geliyor kanalına. bende eski kanalda hergün 100 abone topluyodum. 1 haftada 1 bin abone felan kasıyodum. ama başlarda kanalım öne çıkmıyor o sıkıntı kanalımın öne çıkması lazım. yoksa videolar tutar
Şu ana kadar youtube ana sayfama hiç çalıntı içerik veya ne olur takip edin abone olun gibi videolar getirmedi...

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
yazımda görmedin heralde günde 100 abone diyorum. yeni bir kanala göre bu sayı çok iyi? ve 62 bin abone olmuş kanal diyorum sadece dilenerek. istersen videosunu atayım? 1.9mn izlenmiş ve sadece like atın diyor o kadar. olan oluyor. benim sıkıntı 0 dan kanal açtığım için öne düşmüyor. öne düşmesi önemli videolar tutuyor yani mesela video değil kanalın öne düşmesi

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
yazımda görmedin heralde günde 100 abone diyorum. yeni bir kanala göre bu sayı çok iyi? ve 62 bin abone olmuş kanal diyorum sadece dilenerek. istersen videosunu atayım? 1.9mn izlenmiş ve sadece like atın diyor o kadar
Bu Tarz Bir Düşünceyle En Fazla Nereye Gelebilirsin Kankam Eğer Gerçek Anlamda Böyle Bi Düşüncen Varsa Güzel İçerikler Çeksene. 1000 Olursun 2000 Olursun Gerisinde Tıkanır Bana Göre Saçma Bir Düşünce

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
yazımda görmedin heralde günde 100 abone diyorum. yeni bir kanala göre bu sayı çok iyi? ve 62 bin abone olmuş kanal diyorum sadece dilenerek. istersen videosunu atayım? 1.9mn izlenmiş ve sadece like atın diyor o kadar
dilendin diye seni sürekli izleyecekler sanıyorsun şu anda bu işi yapıp para para kazanan kimse buraya dilenerek gelmedi, belli bir aboneye gelsen bile devamı gelmeyecek veya izlenmeyeceksin...

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Bu Tarz Bir Düşünceyle En Fazla Nereye Gelebilirsin Kankam Eğer Gerçek Anlamda Böyle Bi Düşüncen Varsa Güzel İçerikler Çeksene. 1000 Olursun 2000 Olursun Gerisinde Tıkanır Bana Göre Saçma Bir Düşünce
kanıtım

1.9mn izlenme sadece like atın diyerek...

dilendin diye seni sürekli izleyecekler sanıyorsun şu anda bu işi yapıp para para kazanan kimse buraya dilenerek gelmedi, belli bir aboneye gelsen bile devamı gelmeyecek veya izlenmeyeceksin...
belirli aboneden sonra full kaliteli videolar atıcam zaten.

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
kanıtım

Bir Kişi Rastgele Oldu Diye Yapan Herkes Olucak Diye Bir Şey Yok Ve İzlenmelere Bakılıcak Olursa Seninde Görüceğin Bariz Bir Düşüş Var. 1.9 Milyon İzlenme Alan Videonunda Yorumları Bana Biraz Tuhaf Geldi Anlayamadım.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,091
kanıtım

belirli aboneden sonra full kaliteli videolar atıcam zaten.
Arkada abone olmazsınız diyen pubg oynayan adam sesi yok

Ki büyük ihtimalle 11 yaşındasın yt de para kazanmayı kolay zannediyorsun

Aboxbtr

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
79
kankam hep öyle artmıyor sonradan düşüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri